Charizmatický fešák odhalil tajomstvo: Fúha, túto herečku som vždy miloval!

27.06.2016Herci a herečkyZnámy hollywoodsky herec Matthew McConaughey odhalil magazínu People obrovské tajomstvo. Predtým, než sa s ňou stretol, bol do nej platonicky zaľúbený. Reč je o herečke z kultového seriálu Sex v meste, ktorý je od 90. rokov až dodnes stále obľúbený.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Presne tak. Matthew sa tajne zaľúbil do Sarah Jessicy Parker dlho predtým, než sa s ňou vôbec stretol osobne. „Bol som silno zamilovaný do Sarah Jessicy, keď som vyrastal,“ odhalil McConaughey pre magazín People a portál Entertainment Weekley.


Mohlo by vás zaujímať: Hollywoodsky herec hviezdou internetu: Aha, ako sa baví na účet známych kolegov! 


Keď sa títo dvaja herci stretli pri spoločnom natáčaní filmu Lemra lemravá (2006), 46-ročný herec sa jej dokonca zo svojich dávnych citov vyznal. „Áno, povedal som jej to. Neviem, či to bol prvý, alebo posledný deň natáčania, ale určite som jej to povedal,“ priznal sa v rozhovore.

Sarah Jessica Parker však nebola jediná herecká kolegyňa, ku ktorej prechovával nejaké city, samozrejme, vo všetkej počestnosti to boli len platonické zaľúbenia dospievajúceho chlapca. Patrili k nim napríklad Sandra Bullock, Jennifer Garner, Jennifer Lopez a dnes jeho blízka priateľka Reese Witherspoon. Dnes je herec ženatý so svojou skutočnou láskou Camilou Alvesovou (34), ktorú si vzal po šiestich rokoch randenia v roku 2012. Sarah Jessica Parker sa preslávila najmä úlohou Carrie Bradshaw v populárnom americkom seriáli Sex v meste.

Zdroj: AMaj  EW 

Foto: SITA, complex.com, internet

Tagy: Matthew McConaughey Sarah Jessica Parker

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov