Obrovská pocta pre tridsať hollywoodskych hviezd: Fíha, toto zrejme nečakali!

Amy Adams, Chris Pratt, Ryan Reynolds
29.06.2016Herci a herečkyNa budúci rok odhalia na hollywoodskom Chodníku slávy hviezdy 34 osobnostiam. Spomedzi viac než stovky nominácií o nich rozhodla výberová komisia, ktorej predsedá producent Vin Di Bona.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Medzi ocenenými budú napríklad Goldie Hawn, Dwayne Johnson, Ryan Reynolds, Amy Adams, Hugh Laurie, Eva Longoria, Tyra Banks, John Legend alebo formácie 'N Sync a New Edition. Svoje hviezdy budú mať od roku 2017 aj skladateľ Jerry Goldsmith a speváčka Selena, ktorých si uctia posmrtne.

V kategórii filmov ocenia okrem Hawn, Johnsona, Reynoldsa a Adams aj Ritu Wilson, Jasona Batemana, Chrisa Pratta, Bretta Ratnera, Marka Ruffala a Georgea A. Romera.

V televíznej kategórii to budú spolu s Lauriem, Longoriou a Banks tiež Andre Braugher, Ken Corday, Lee Daniels, Wolfgang Puck, Keri Russell, Haim Saban, George Segal, Sarah Silverman a Jeffrey Tambor.

Spomedzi hudobníkov sa na Chodníku slávy ocitnú okrem spomínaných 'N Sync, New Edition, Goldsmitha, Legenda a Seleny aj rapper Ice Cube, duo Hall & Oates a Clarence Avant.


Mohlo by vás zaujímať: Najznámejšia filmová atrakcia: Toto ste o Hollywoodskom chodníku slávy nevedeli


Za divadelné a iné živé predstavenia sa komisia rozhodla udeliť hviezdy Crissovi Angelovi, Jeffovi Dunhamovi a Gustavovi Dudamelovi.

Spomedzi rozhlasových osobností dostane hviezdu Elvis Duran.

Zdroj: SITA  lu 

Foto: SITA

Tagy: Mark Ruffalo Hugh Laurie Amy Adams Dwayne Johnson Ryan Reynolds Chris Pratt Eva Longoria Goldie Hawn Jason Bateman

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov