TOTO telo nezískal len tak zadarmo: Neuveríte, koľko toho musel Tarzan zjesť!

03.07.2016Herci a herečkyAk sa chcete stať Kráľom Džungle, musíte tvrdo makať. Svaly, aké si vypracoval Alexander Skarsgard pre jeho najnovší film Legenda o Tarzanovi, sa podarí dosiahnuť len tomu, kto má ozaj pevnú vôľu. Najprv musel toho zjesť riadne veľa!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Na to, aby sa stal Tarzanom, musel Alexander Skarsgard vynaložiť riadnu námahu. Najprv však spravil úplný opak. Pribral takmer 12 kilogramov, kým si z nich pomaly začal tvarovať svaly, na ktoré je ozaj radosť pozerať.

Švédsky herec v jednom z rozhovorov priznal diétu a systém cvikov, ktoré musel dodržiavať, aby dosiahol požadované dokonalé telo. Denne musel Skarsgard zjesť neuveriteľných 7-tisíc kalórií, kým popri tom svíhal ťažké závažia.


Mohlo by vás zaujímať: Krásna herečka dráždi v plavkách: FOTO Už má dávno po štyridsiatke, no telo bohyne! 


Keď prišiel do fázy, kedy musel zo svojho brucha vymodelovať osem-tehličkové balenie, držal diétu bez lepku, cukru, pšenice a alkoholu. K tomu musel pripojiť náročný tréning, ktorý praktikoval dvakrát denne po pár hodinách. Skarsgard predviedol svoje telo aj v seriáli Pravá krv, no v Tarzanovi ho 39-ročný herec priviedol do dokonalosti.

Tarzanovu Jane si zahrala Margot Robbie, ktorá takisto vzdala hold takémuto výsledku. Skarsgard si spoluprácu s herečku vychutnal, podľa jeho slov je takmer nemožné, aby medzi nimi nevznikla chémia. Herečka má vraj podľa neho najmilšiu a najpríjemnejšiu osobnosť, s akou sa stretol. Aj zo strany Margot to bolo podobne. Legenda o Tarzanovi má v súčasnosti premiéru, a tak si diváci môžu naplno vychutnať novú verziu Tarzana.

Zdroj: AMaj 

Foto: SITA

Tagy: Alexander Skarsgard Legenda o Tarzanovi

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov