To je ale úlovok! Neuveríte, čo získal Boris Pršo od hviezd filmu Suicide Squad!

Boris Pršo
05.08.2016Herci a herečkyNa premiére snímky Suicide Squad v Londýne sa ako novinár zúčastnil aj slovenský redaktor Boris Pršo a okrem rozhovorov si od hlavných predstaviteľov priniesol ešte niečo navyše.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Boris Pršo je známy predovšetkým vďaka rozhovorom s hviezdami svetového formátu. Najnovšie sa londýnskej premiére stretol s predstaviteľmi hlavných postáv filmu Suicide Squad a so svojim zážitkom sa podelil aj s divákmi v rámci ranného vysielania TV Markízy. Od hercov si totiž nepriniesol domov len odpovede na otázky, ale aj nezvyčajný darček. Boris Pršo zistil, že si počas nakrúcania snímky herci navzájom navrhli tetovania, ktoré si následne aj reálne dali vytetovať. Preto požiadal Willa Smitha, aby aj jemu takýto návrh vytvoril.

Ostatné hviezdy na seba nenechali dlho čakať a okamžite sa k Willovi pridali. Na predlaktí si tak priniesol darček od Willa Smitha, Margot Robbie, Cary Delevingne, Karen Fukuhara, ktorý možno bude mať aj nastálo. „Zapojili sa do toho Will, Margot Robbie a Cara Delevingne a povedali, že to určite neurobím a neprekreslím to doma na skutočné tetovanie. Ak hej, som ten najväčší boss medzi novinármi," povedal Boris pre TV Markíza. V rannom vysielaní dokonca aj priznal, že uvažuje nad tým, že si to skutočne nechá vytetovať.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: Archív B.P./Instagram

Tagy: Suicide Squad Boris Pršo

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov