Žiadne rozmaznané prominentné detičky: Neuveríte, ako chce sexi herec vychovávať svoje deti

01.09.2016Herci a herečkyAmerický herec Ryan Reynolds (39) je otcom ročnej dcéry James a spolu s manželkou Blake Lively (29) očakávajú príchod druhého potomka. Pre magazín Yahoo Celebrity sa nedávno vyjadril, ako si predstavuje výchovu potomkov a aké detstvo si pre nich želá.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„Vyrastal som v Britskej Kolumbií, čo je niečo ako najväčšie ihrisko na svete. Vancouver je jednoducho úžasný. Je tam množstvo krásnych jazier, potokov, hôr a oceán... jednoducho všetko, čo si môžete priať. Vyrastať tam bolo skvelé. Malo to na mňa veľký vplyv,“ povedal herec.

Spomienky na detstvo a dobrodružstvá, ktoré počas neho zažíval, zdá sa, ovplyvnili aj to, akým otcom chce byť a v akom prostredí chce, aby vyrastali i jeho deti. Najnovšie sa Reynolds pridal k spoločnosti American Forests, ktorá sa zasadzuje o ochranu a rozširovanie lesov. Vlani v novembri mal herec dokonca tú česť vysadiť 50 miliónty strom v amerických lesoch v oblasti San Bernardino v Kalifornii.


Mohlo by vás zaujímať: Herec Ryan Reynolds prišiel o dobrého kamoša: Za všetkým sú prachy!


Zdá sa, že láska k prírode a aktívne detstvo je niečo, čo by teraz rád naučil aj svoje deti. „V desiatej triede som vymyslel  program, kde sme trávili väčšinu školského roka v prírode a učili sa, ako prežiť v rôznych situáciách, čo mi zmenilo život. Veľkú časť sme trávili lezením po skalách, jazdou na kajaku, skrývali sme sa v zasnežených jaskyniach, v ľadovcoch, stanovali sme v prírode, robili sme všetky tieto bláznivé veci, ktoré by sme za normálnych okolností nikdy nespravili,“ priznal herec.

Ako dieťa trávil Reynolds tiež veľké množstvo skatebordovaním, snowboardovaním a jazdením na bicykli. Stále viac si však uvedomuje, že čistý vzduch a nedotknutá príroda nie sú samozrejmosťou. „Chcem, aby moje deti zažili rovnaké detstvo ako ja, aby mohli pobehovať po vonku, tráviť čas na čerstvom vzduchu a byť spätý s prírodou. Vždy mi záležalo na prírode, ale odkedy som rodičom, uvedomil som si, že to, ako to vyzerá dnes, sa čoskoro môže zmeniť, a preto musíme zem zachrániť.“

Práve preto chce svoje deti spolu s manželkou vychovávať tak, aby si sami uvedomovali potrebu správať sa k prírode s úctou. „Urobím všetko, čo je v mojich silách, aby som im vštepil to, že k prírode musíme pristupovať s veľkou pokorou,“ povedal.

Zdroj:  lu yahoo 

Foto: SITA

Tagy: Ryan Reynolds deti Blake Lively detstvo rodičovstvo

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov