Problémová herečka opäť na súde: Našla sa v obľúbenej videohre!

Lindsay Lohan
03.09.2016Herci a herečkyOdvolací súd amerického štátu New York zamietol žalobu herečky a speváčky Lindsay Lohan na tvorcov videohry Grand Theft Auto V, ktorí ju údajne bez povolenia použili ako predlohu postavy Lacey Jonas.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Podľa jeho štvrtkového verdiktu spoločnosť Take-Two Interactive Software nepoužila meno ani snímky 30-ročnej rodáčky z New Yorku, a tak neporušila jej právo na súkromie. Rovnako neuspela ani žaloba televíznej osobnosti Karen Gravano, ktorá tvrdila, že postava menom Antonia Bottino odzrkadľuje isté aspekty z jej života, vrátane podobného vyjadrovania sa.

Nebezpečne rozmaznané hviezdy: Takto sa správajú, keď im nie je po vôli!

Lohan v žalobe z júla 2014 tvrdila, že spomínaná Lacey Jonas má podobný hlas aj výzor ako ona a navyše nosí aj podobné oblečenie. V hre sa taktiež nachádza hotel Chateau Marmont v meste West Hollywood, v ktorom herečka v minulosti žila. Podľa nej to tvorcovia Grand Theft Auto V urobili preto, aby dosiahli lepší predaj. Z hry, ktorá vyšla v septembri 2013, sa na celom svete doteraz predalo viac ako 65 miliónov kusov. 

Lindsay Lohan sa stala známou účinkovaním vo filmoch Pasca na rodičov (1998), Strelený piatok (2003) či Protivné baby (2004). Zahrala si tiež v snímkach V životnej veľkosti (2000), Spoveď kráľovnej strednej školy (2004), Herbie: Na plný plyn (2005), Len trošku šťastia (2006), Atentát v Ambassadore (2006), Rebelka proti svojej vôli (2007), Machete (2010) alebo Scary Movie 5 (2013). Vydala aj dva štúdiové albumy - Speak (2004) a o rok neskôr A Little More Personal (Raw). Jej kariéra začala upadať najmä pre problémy s drogami, alkoholom a zákonmi. Porušila niekoľko podmienečných trestov a krátky čas strávila za mrežami. Televízna šou Lindsay, ktorú vysielala americká televízia OWN v marci a apríli 2014, v ôsmich častiach približovala život Lohan v čase, keď sa snažila vrátiť k herectvu.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Lindsay Lohan

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov