Anne Hathaway po pôrode: Nebudem klamať, teší ma, že sa opäť zmestím do nohavíc

Anne Hathawayová
18.09.2016Herci a herečkyAnne Hathaway (33) je nielen krásnou a úspešnou herečkou, ale už aj mamou takmer polročného synčeka Jonathana Rosebanksa. Jeho otcom je herečkin manžel, herec Adam Shulman (35). Len nedávno sa prostredníctvom sociálnej siete vyjadrila k téme popôrodných kíl a najmä k neustálemu tlaku spoločnosti na matky, ktoré sú nútené len pár mesiacov po pôrode dostať sa späť do pôvodnej formy.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„Nie je hanbou, ak počas tehotenstva (alebo kedykoľvek) priberiete zopár kíl. A nie je hanbou, ak vám schudnúť tých pár kíl navyše trvá dlhšie než ste si mysleli,“ napísala herečka k fotografií rozstrihaných džínsov.

Teraz ale priznala, že šport jej akosi chýba a že sa na celý proces opätovného formovania postavy vlastne aj celkom teší. „Začala som cvičiť. Milujem ten pocit, milujem keď sa cítim silná,“ povedala pre magazín PEOPLE na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte, kde prišla podporiť svoj najnovší film Colossal (2016). V ňom sa objaví po boku ďalších hviezd aj sú Jason Sudeikis a Dan Stevens.

„Zistila som, že po pôrode je pre mňa cvičenie úplne iné,“ priznala. „Skúšala som sa napratať do mojich starých džínsov, ale nešlo to, tak som s tým prestala a na druhý deň mi zrazu sedeli. Nebudem klamať, bol to skvelý pocit.“

Krásna herečka si nerobí ťažkú hlavu z toho, ako sa jej telo mení. Naopak, tento fakt berie ako symbol toho, že sa jej život posunul k lepšiemu, pretože na svet priviedla svojho prvého potomka. „Myslím si, že niektoré veci sú také, ako predtým a iné sú zasa trochu odlišné. Ale som jednoducho pyšná na to, čo tieto zmeny znamenajú. Nie je sa kam ponáhľať. Som šťastná tak, ako to je.“

 

Zdroj:  lu people.com 

Foto: SITA

Tagy: Anne Hathaway pôrod

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov