Kráske Emme Stone nie je osud Ameriky ľahostajný: Je načase spojiť sa a prehovoriť!

15.11.2016Herci a herečkyVýsledky minulotýždňových prezidentských volieb v Spojených štátoch prekvapili mnohých ľudí, nielen Američanov. Do protestov sa začala zapájať herecká aj režisérska obec, Emma Stone nie je výnimkou. Zvolenie Trumpa ju doslova pobúrilo, povedala pre televíziu CNN.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Hviezda muzikálu La la Land (2016), ktorý bude mať premiéru v decembri tohto roka, Emma Stone sa takisto, ako mnoho jej kolegov, vyjadrila k výsledkom prezidentských volieb v USA. Podľa nej bola prehra Hillary Clintonovej "neuveriteľne bolestná", no túto bolesť chce pretransformovať do akcie.


Mohlo by vás zaujímať: Záhadná vražda, spiknutia aj moderný muzikál: Jeseň v kinách bude plná hitov


"Je to skutočne budíček a šanca pre nás všetkých, aby sme sa spojili a spravila to najlepšie, čo vieme, prehovorili nahlas a boli statoční," povedala herečka pre CNN. Režisér muzikálu La la Land bol tiež z výsledku šokovaný, ale stále má nádej. "Ak my umelci budeme robiť naše umenie a ostaneme kreatívni a produktívni, to je môj spôsob, ako sa s tým vyrovnať. A možno práve to môže skutočne pomôcť," dodal k vyjadreniu Emmy Stone.

 

Zdroj: AMaj 

Foto: SITA

Tagy: Emma Stone Donald Trump La la land

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov