VIDEO Jennifer Aniston zničila sny malému dievčatku: Chceš prežiť? Nauč sa klamať!

22.12.2016Herci a herečkyKomédia Vianočná párty (2016) sa momentálne premieta v kinách po celom svete. Jednu z hlavných úloh nekompromisnej šéfky, ktorá neznáša Vianoce, si zahrala Jennifer Aniston. Magazín ETonline.com zverejnil nedávno nepodarené zábery z filmu, ktoré diváci nemali možnosť vidieť. Jennifer Aniston si v nich riadne vybila nervy na malom dievčatku.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

ETonline zverejnilo video, v ktorom zverejnilo nepodarené zábery z natáčania bláznivej prázdninovej komédie Vianočná párty. Súčasťou scén bola aj postava Jennifer Aniston nekompromisne ničiaca sny a ilúzie malého dievčatka o jej mame.

"Ak chceš na tomto svete prežiť, nauč sa lepšie klamať," hovorí herečka. "Tvoja matka sa nikdy nevráti. Šťastné a veselé Vianoce!" Vo filme sa snažia zamestnanci spraviť vianočnú párty v podniku za chrbtom ich šéfky (Jennifer Aniston), ktorá všetky druhy osláv a párty rázne zatrhla.


Mohlo by vás zaujímať: Brad Pitt, Hugh Grant a ďalší: Zistite, prečo neznášajú Vianoce!


"Som tak trochu, svojím spôsobom Grinch, ktorý ukradol Vianoce všetkým tým ťažko pracujúcim zamestnancom, ktorí nerobia svoju prácu tak dobre, ako by mali," povedala Jennifer Aniston v rozhovore počas natáčania. "Viem, že mám vlastne pravdu. Len to jednoducho nerobím tým správnym spôsobom," dodala na adresu postavy vo vianočnej komédii.

Vianočná párty (2016) mala premiéru začiatkom decembra a momentálne ju hrajú kinách. Jennifer Aniston si v najnovšej bláznivej snímke zahrala po boku Jasona Batemana, s ktorým si zahrala už v snímkach Šéfovia na zabitie (2011, 2014).

Zdroj: AMaj  etonline.com 

Foto: SITA

Tagy: Jennifer Aniston Jason Bateman Vianočná párty

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov