VIDEO Famózny návrat Brada Pitta: Podpora kolegov ho dojala, stratil slová!

11.01.2017Herci a herečkyÚčasť Brada Pitta na tohtoročnom udeľovaní cien Zlatý Glóbus 2017 nebola do poslednej chvíle istá. Od septembra, kedy oznámili spolu s Angelinou Jolie, že sa budú rozvádzať sa na verejnosti ukázal prvýkrát až v novembri pri premietaní jeho najnovšieho filmu Spojenci (2016) v Londýne. Svojou prítomnosťou všetkých prekvapil a dočkal sa obrovskej úcty!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Hlas sprevádajúci odovzdávanie cien, predstavil všetkým Brada Pitta ako producenta snímky Moonlight. Ten vyšiel na pódium, aby predstavil trailer k nominovanej a víťaznej snímke. To, že sa odovzdávania cien zúčastní nikto netušil. Pitt dokonca ani neprišiel po červenom koberci, ale v tichosti prišiel vchodom, ktorý nikto nesledoval.

Keď sa zjavil na pódiu, všetci začali výskať a privítali ho enormným potleskom. Jeho kolega a kamarát Matt Damon bol nesmierne rád, že Brada uvidel. Všetci prítomní mu vyjadrili úctu a podporu v ťažkých časoch, ktorými momentálne prechádza. V Hollywoode nie je ľahké byť terčom bulváru počas najkrušnejších chvíľ, jeho rozvod s Angelinou Jolie všetkých prekvapil a stal sa ostrosledovaným po celom svete.


Mohlo by vás zaujímať: Celebritné rozvody a rozchody: Títo herci vstúpili do nového roka single!


Na chvíľu ostal úplne bez slov, za potlesk poďakoval a len s údivom sledoval tváre a podporu, ktorú mu kolegovia vyjadrili. Potom začal s predstavovaním: "Moonlight sa zrodil z odvahy Barryho Jenkinsa a Tarella Alvina McCraneyho obzrieť sa, chopiť sa minulosti a objať ju a trvať na tom, že ich súčasnosť nie je oddelená od ich minulosti. Zrodila sa z odvahy skupiny hercov ochotných odhaliť svoje duše a vyjadriť ľudskosť napriek omylom, chybným krokom či priestupkom," povedal Pitt, ktorého výraz v tvári naznačoval, že nehovorí vždy len o filme.

"Práve hlboká viera Barryho Jenkinsa je dôvodom, že my všetci stojíme na prahu zmeny a odpustenia a že všetkým nám je garantované prijatie a láska k sebe samému. Nominovaný na šesť Zlatých glóbusov. Moonlight," dodal Pitt.

Štyridsaťjedenročná Jolie podala žiadosť o rozvod 19. septembra, pričom ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely a ako dátum odlúčenia 15. september. Tomu predchádzal incident zo 14. septembra, keď 53-ročný rodák z Oklahomy na palube súkromného lietadla údajne pod vplyvom alkoholu verbálne a fyzicky napadol ich 15-ročného syna Maddoxa. Incidentom sa následne začali zaoberať Federálny úrad pre vyšetrovanie (FBI) a Úrad pre kontrolu starostlivosti o deti (DCFS) losangeleského okresu, ktoré prípad v novembri uzavreli s tým, že sa Pitt nedopustil hrubého zaobchádzania s deťmi.  

Zdroj:  SITA AMaj 

Foto: Youtube, SITA, Video: YouTube

Tagy: Matt Damon Brad Pitt Golden Globes

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov