Šok počas nakrúcania: Nádherná herečka utrpela po páde vážne zranenie

Priyanka Chopra
15.01.2017Herci a herečkyIndická herečka, speváčka a Miss World 2000 Priyanka Chopra sa vo štvrtok zranila počas nakrúcania amerického seriálu Quantico (2015). Stačil malý okamih a nešťastie bolo na svete.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Ako pre portál TMZ uviedol nemenovaný zdroj, 34-ročná rodáčka z Džamšédpuru sa pošmykla a udrela si hlavu, pričom utrpela otras mozgu. Následne ju previezli do nemocnice, odkiaľ ju po ošetrení prepustili domov. „Môžeme potvrdiť, že počas nakrúcania Quantica v New Yorku došlo k menšej nehode. Priyanku vyšetril lekár a momentálne sa zotavuje doma," vyhlásili pre magazín Us Weekly predstavitelia televízie ABC. Herečkin hovorca následne informoval, že Chopra by sa mala po víkende vrátiť do práce. 

Priyanka Chopra sa stala celosvetovo známou po zisku titulu Miss World 2000. V súčasnosti patrí k najlepšie plateným a najpopulárnejším herečkám indického filmového priemyslu. Predstavila sa v desiatkach bollywoodskych filmov, ako napríklad Don (2006), Fashion (2008), Kaminey (2009), Barfi! (2012) či Mary Kom (2014).

Od roku 2015 účinkuje v spomínanom seriáli Quantico, v ktorom stvárňuje agentku FBI Alex Parrish. Tento rok sa predstaví v snímke Pobrežná hliadka inšpirovanom rovnomenným seriálom. Ako speváčka má na konte single In My City (feat. Will.i.am), Exotic (feat. Pitbull) a I Can't Make You Love Me. 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Priyanka Chopra

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov