FOTO Fešáci z obľúbených telenoviel: Takto vyzerajú dnes!

Esmeralda, Leticia Calderón
02.03.2017Herci a herečkyLatinskoamerické telenovely v časoch svojej najväčšej slávy priam ovládli naše televízie. Prežívali sme osudy hlavných hrdinov a zároveň sme bezhlavo milovali tých udatných fešákov, ktorí nakoniec vždy našli cestu k svojej vyvolenej. Od ich osudov prešlo niekoľko rokov, čo sa podpísalo aj na nich. Alebo ani nie? Pozrite sa, ako vyzerajú fešáci z obľúbených telenoviel dnes.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Facundo Arana ako Ivo z Divokého anjela

Dámy, priznajte sa. Ktorej z vás sa nelámali kolená po tom, čo sa „blondiačik“ Ivo nechal po prehratej stávke ostrihať?  Prvá klapka seriálu padla pred takmer dvadsiatimi rokmi a čas zanechal stopu aj na sympaťákovi Ivovi. Dnes má 44 rokov a po Divokom anjelovi sa objavil vo viacerých telenovelách. U nás sme mohli vidieť napríklad Yago – syn džungle či Rany z lásky. Chlapčenský pohľad a šarm má ešte aj teraz.


Mohlo by vás zaujímať: Šedá myška z obľúbenej telenovely: Fúha, takto sa v seriáli veru nepredviedla!


Juan Pablo Raba ako Orestes zo Sladkej Valentíny

Juana Pabla si pamätáme ako krásavca Oresta, ktorý bojoval o srdce bacuľky Valentíny. V čase natáčania mal 25 rokov. V roku 2011 sa druhýkrát oženil za modelku a moderátorku Mónicu Fonseca. Ešte stále sa objavuje v televíznych seriáloch a na kráse mu to veru neuberá. Je síce o čosi starší, má už štyridsať, no fešákom je stále.


Mohlo by vás zaujímať: FOTO Toto, že je škaredá Betty? Veď ona vôbec nestarne a je nádherná!


Sergio Basañez ako Diego Sánchez Serrano z Keď budeš moja

Osudy krásnej zberačky kávy Palomy a bohatého dediča Diega snáď pozná úplne každý. Vďaka tomuto zvláštnemu páru sa telenovela Keď budeš moja sa u nás stala obrovským hitom. Diega síce Paloma a všetky diváčka s ňou milovali, no herec by im to veru nebol schopný vrátiť. Ešteže vie tak dobre hrať. Sergio totiž otvorene priznal, že je homosexuál.

Fernando Colunga ako José Armando v Esmeralde

Herec Fernando Colunga je typickým predstaviteľom seriálov a telenoviel, u nás sa však preslávil predovšetkým postavou José Armanda. Vzťah Josého a Esmeraldy si prešiel mnohými útrapami, no žiadny z nich ani po rokoch nestratil nič zo šarmantného vzhľadu. Fernando oslávil päťdesiatku, no aj vo vyššom veku mu to stále svedčí. Jednoducho je to elegán.


Mohlo by vás zaujímať: FOTO Esmeraldy po rokoch: Stále krásna a kašle na plastiky


Pablo Rago ako Bruno Moravia v Kachorra

Natalia Oreiro si podmanila aj ďalšieho fešákka, tentokrát v bláznivej telenovele Žena na úteku alebo Kachorra. Herec Pablo Raga sa práve vďaka tomuto televíznemu seriálu stal slávnym a známym aj v Európe. Hoci to nie je typ fešáka, z ktorého padáme na zadok, postupne sme zistili, že má čosi do seba.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: SITA, Instagram

Tagy: Divoký anjel Keď budeš moja Sladká Valentína Kachorra

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov