VIDEO Charlize Theron o vášnivých scénach so ženou: Byť nahá? To predsa nič nie je!

15.03.2017Herci a herečkyV Rýchlo a zbesilo bude divoká, no tu ju nič nezastaví! Charlize Theron sa vo svojom najnovšom filme Atomic Blonde premení na riadnu divošku. Oscarová herečka sa v prvom zverejnenom traileri k snímke ukázala v mnohých nových a nespútaných polohách.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Charlize Theron sa predstaví ako Lorraine Broughton, agentka MI6 v utajení, ktorú poslali počas Studenej vojny do Berlína. Jej úlohou je vyšetriť vraždu agenta a obnoviť chýbajúce zoznamy dvojitých agentov. Zavraždený agent bol zároveň jej životnou láskou, o to je jej nasadenie väčšie.

Súčasťou filmu je aj milostná scéna, v ktorej zvádza hereckú kolegyňu Sofiu Boutellovú. "Zviesť ju? Je to jednoduché, ona je skvelá! Bola jedinou herečkou, na ktorú sme sa pozerali. Prišla a strávila čas so mnou a s režisérom. Bolo na nej niečo tak nevinné, a zároveň neuveriteľne silné. Naozaj je pre tento film ako stvorená," povedala herečka pre ET Canada.


Mohlo by vás zaujímať: Oscarového Afflecka dohnala minulosť, no trápi ho niečo iné: Toto budem navždy ľutovať!


"Neviem si predstaviť nikoho iného v tejto úlohe," dodala Theron. "Ona je tanečníčka, ja som tanečníčka. Takže sa sme obe zhodli. Viete, niečo v zmysle 'Čo? Byť nahý predsa nič nie je.' Jednoducho sme chceli, aby to vyzeralo dobre a hlavne reálne," povedala 41-ročná herečka na adresu milostnej scény.

Charlize Theron často vo filmoch stvárňuje silné a nezávislé ženy, úloha špiónky nie je výnimkou. "Myslím si, že sú svojím spôsobom rovnako zraniteľné. Myslím, že veľká sila vychádza práve z tých žien, ktoré vedia byť zraniteľné, pozrieť sa do očí svojim slabostiam a nájsť v nich silu," dodala herečka.

Nebojácnu ženu na strane zla stvárňuje aj v snímke The Fate of the Furious (Rýchlo a zbesilo 8), v ktorej ju diváci uvidia začiatkom apríla. Atomic Blonde sa svojej premiéry dočká až začiatkom augusta 2017. V tajnej misii budú Charlize Theron pomáhať aj herci John Goodman, James McAvoy a Toby Jones.

Zdroj: AMaj  etonline.com 

Foto: SITA, YouTube, Video: YouTube

Tagy: James McAvoy Rýchlo a zbesilo Charlize Theron Sofia Boutella

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov