Anne Hathaway sa nebojí ničoho: Bitky a akcia aj v tehotenstve!

07.04.2017Herci a herečkyHerečka Anne Hathaway je šťastnou mamičkou ročného Jonathana. Prednedávnom sa priznala, aké bolo natáčanie bojových scén vo filme Colossal. V tej dobe bola totiž tehotná, no ani to ju nezastavilo.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„Mám také chlapčenské srdce. Takže ak natáčam nejaké akčné alebo bojové scény, snažím sa to spraviť tak rýchlo, ako to robia chlapi. Tentokrát to však bolo ťažšie, pretože som mala v sebe malého človiečika,“ povedala herečka magazínu ETonline.com.

„V tomto filme je jedna veľká bojová scéna, no spravila som ju len raz a moje srdce začalo biť strašne rýchlo, tak som im povedala: Ok chlapi, tehotenské limity. Museli sme to točiť stále na prvýkrát a potom to zostrihať dokopy.“ dodala Hathaway. 

Zvyčajne jej akčné scény, modriny či menšie zranenia nikdy nevadili, no teraz nedávala pozor len na seba. Herečka priznala, že tehotenstvo mohlo ostatných znervózňovať, no nakoniec tie scény vyzerali naozaj dobre. „Rada by som vám dodala odvahu, pretože ak ste šéfom svojho tehotenstva, nemáte sa čoho báť.“


​Mohlo by vás zaujímať: Priznanie talentovanej herečky: Radosť z Oscara len predstierala!


„Myslím, že ľudia sa boja hovoriť o tehotenstve a skúmať, čo všetko je v tom stave možné. Rozumiem, prečo je to tak. Tiež som nebola nikdy tehotná v takejto situácii,“ dodala herečka na adresu svojho prvého tehotenstva, ktoré prežila trošku akčnejšie, než ostatné mamičky. „Veľa ľudí na pľaci nikdy predtým nepracovalo s tehotnou ženou. Takže ak proste poviete áno, tak je všetko v poriadku.“

Anne Hathaway porodila koncom marca 2016 syna Jonathana Rosebanksa Schulmana. S manželom Adamom Shulamnom sa zoznámila v roku 2008 a o štyri roky neskôr sa vzali. Herečka je známa najmä z filmov Denník princeznej (2001), Jeden deň (2011), Bedári (2012), či Stážista. Film Colossal sa do kín dostane 7. apríla. 

Zdroj: AMaj  etonline.com 

Foto: SITA, Video: YouTube

Tagy: Anne Hathaway Colossal

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov