VIDEO Fanúšikovia ostali v totálnom šoku: Johnny Depp ich prekvapil na pirátskej jazde!

Johnny Depp
30.04.2017Herci a herečkyFanúšikovia Pirátov z Karibiku zažili šok. Na tradičnej pirátskej jazde v kalifornskom Disneylande sa totiž objavil Johnny Depp. Nebolo to len tak. Predviedol sa vo svojom charakteristickom kostýme kapitána Jacka Sparrowa presne tak, ako ho diváci poznajú zo série filmov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Mnohým divákom sa o takomto momente sníva, no nie všetci ho zažijú. Johnny Depp však nič netušiacich fanúšikov poriadne prekvapil, keď sa objavil ako súčasť atrakcie v Disneylande v Kalifornii. Nie každý deň sa stáva, aby ste na výlete stretli svojho obľúbeného herca. Fanúšikovia neváhali všetko zaznamenať a zdieľať to prostredníctvom sociálnych sietí.


Mohlo by vás zaujímať: Deti, ktoré vládnu Hollywoodu: Ukradnú úspešným rodičom slávu?


"Tu je Johnny!! Myslím, Jack...," napísala fanúšička Lauren k videu, ktoré zverejnila na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

"Videl som Johnnyho Deppa. Som najšťastnejším človekom na svete!!!"

"Johnny Depp sa ukázal na pirátskej jazde v Disneylande!!! Šialené!!!"

"Johnny Depp strávil svoj deň v Disneylande. Prekvapil všetkých fanúšikov pirátov. Môžem zomrieť."

"Práve som videla Deppa v Disneylande. To je také úžasné! Ah!"

Z reakcií fanúšikov je jasne cítiť obrovské nadšenie a šťastie, ktoré im tento krátky výstup jedného z najobľúbenejších hercov Hollywoodu vniesol do života. Obyčajná atrakcia sa tak zmenila na skvelý zážitok, na aký sa len tak nezabúda.

Zdroj: AMaj 

Foto: Twitter

Tagy: Piráti z Karibiku Johnny Depp

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov