Keď sa najlepší priatelia stanú úhlavnými rivalmi: Chlapi, závisť, žiarlivosť!

27.07.2017Herci a herečkyV Hollywoode síce existujú priateľstvá, no udržať ich je naozaj ťažké. Niektorým sa to podarilo, no niektorí to jednoducho nezvládli. Ich vzťahom sa postavili do cesty rôzne prekážky, ktoré už nedokázali prekonať.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Tiffani Thiessen & Jennie Garth

Zoznámili sa v legendárnom tínedžerskom seriáli Beverly Hills 90210. Začali ako sokyne, neskôr sa stali najlepšími priateľmi a skončili opäť ako obrovské nepriateľky. Thiessen nahradila v seriáli odchádzajúcu a vtedy problémovú Shannen Doherty. Jennie Garth s Doherty vraj počas natáčania nevychádzala. Po nástupe Thiessen do seriálu nebola ani na túto herečku Garth príjemná. Neskôr sa jej ospravedlnila a stali sa takými priateľkami, že Thiessen držala svojej priateľke ruku pri jej prvom pôrode. Prečo sa ich priateľstvo nakoniec rozpadlo však ani jedna zo žien nevysvetlila poriadne. Tiffani Thiessen neskôr v rozhovore s Howardom Sternom povedala, že tak ako divoko ich priateľstvo začalo, sa aj skončilo.

Jennifer Garner & Mark Ruffalo

Medzi mužom a ženou vraj nemôže existovať priateľstvo. Mark Ruffalo a Jennifer Garner toho boli kedysi príkladom. Koniec koncov, výnimka potvrdzuje pravidlo. Počas natáčania filmu Cez noc tridsiatničkou (2004) si herci padli do oka a rozumeli si takmer od začiatku. Ešte na premiére boli spoločne ruka v ruke ako najlepší kamoši. Krátko na to však Jennifer Garner začala randiť s Benom Affleckom. Tomu evidentne veľmi prekážalo ich priateľstvo. Zrejme tiež patril k tým neveriacim, ktorí priateľstvo medzi mužom a ženou tolerovať nedokážu. "Zažili sme spolu skvelé časy a myslím, že by tomu tak bolo naďalej. Potom však prišiel na scénu Ben a všetko sa skončilo," povedal na adresu ich vzťahu Ruffalo.

Heather Locklear & Denise Richards

Typický príklad rozpadu vzťahu medzi dvoma ženami. Heater Locklear a Denise Rchards patrili v 90. rokoch k najväčším sexbombám v Hollywoode. Keď spolu žúrovali, strhávali na seba pozornosť. V roku 1994 si Locklear vzala za manžela gitaristu z Bon Joviho kapely Richieho Samboru. Manželstvo vydržalo 12 rokov a rozvod sa zavŕšil v roku 2007. Krátko na to začala so Samborom randiť Denise Richards. Herečky sa spolu odvtedy nerozprávali. Richards neskôr v rozhovore povedala, že sa spolu nerozprávali dávno predtým. "Nikdy to nebolo tak, že sme boli nakupovať, prišli k Heather a ja som potom flirtovala s jej manželom. Áno, poznali sme sa, ale počas ich vzťahu som s ním nikdy nemala aféru," povedala Richards.


Mohlo by vás zaujímať: Začujete prvé tóny a ste doma: Spomínate si na legendárne zvučky obľúbených seriálov?


Winona Ryder & Gwyneth Paltrow

Priateľstvo týchto dvoch herečiek takisto kulminovalo v 90. rokoch. Spoznali sa v čase, keď Gwyneth Paltrow randila s Benom Affleckom a Winona Ryder s Mattom Damonom. Boli nerozlučné kamarátky, takmer všetok čas trávili spoločne. Priateľstvo sa skončilo, keď Gwyneth Paltrow vyfúkla Winone Ryder úlohu Violy v Zamilovanom Shakespearovi (1998). Za túto úlohu získala aj Oscara za najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe. Odvtedy sa herečky nerozprávali a dokonca ani nikdy nestretli. Po rokoch Gwyneth Paltrow prisahala, že úlohu nikomu neukradla. Dodala, že herečky spolu nehovorili už roky.

Miley Cyrus & Demi Lovato

Obe boli v tínedžerských rokoch popové senzácie. Obe začali svoju kariéru na Disney Channel, kde účinkovali v rôznych projektoch. Obe spievajú, obe hrajú, je logické, že si padli do oka. V roku 2013 dokonca Demi Lovato povedala, že počas jej tínedžerských rokov, bola Miley Cyrus jednou z jej najlepších priateliek. Odrazu prišiel koniec. Ani jedna z nich nevysvetlila rozpad ich priateľstva. Lovato sa raz pre médiá vyjadrila o Cyrus iba ako o akejsi "známosti". Podľa nej sa vraj ľudia menia a je normálne, ak si nemajú čo povedať. "Nemám s ňou už nič spoločné. Prajem jej len to najlepšie," dodala Lovato.

Ben Affleck & Kevin Smith

V roku 1995 bol Ben Affleck ešte neznámy herec a Kevin Smith takisto neznámy režisér. Všetko sa zmenilo po ich spoločnom projekte Mallrats alebo Flákači. Smith ponúkol Affleckovi úlou vo filme. Bol to začiatok Affleckovej kariéry, ale aj priateľstva s Kevinom Smitom. Neskôr sa objavil vo viacerých Smitových projektoch (Hľadám Amy, Dogma, Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder). V roku 2004 sa však medzi mužmi niečo zlomilo a ich priateľstvo zrazu skončilo. Ani jeden z nich dlho neuviedol dôvod. Kevin Smith však pred pár rokmi naznačil, že s rozpadom priateľstva mala čo to spoločné Jennifer Garner. Podľa Smitha sa Affleckova vtedajšia žena oňho nezaujímala a tak sa prestal zaujímať aj Affleck.

Zdroj: AMaj 

Foto: Youtube, SITA

Tagy: Mark Ruffalo Miley Cyrus Heather Locklear ben Affleck jennifer Garner Jennifer Garth

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov