Akčná Kristen Bell: Z hurikánu Irma spravila zábavu. Dokonca si tam našla bokovku!

Kristen Bell a Dax Shepard
13.09.2017Herci a herečkyDo prírodnej katastrofy priniesla známa herečka hneď niekoľko slnečných lúčov. Akčná seriálová detektívka Veronica Mars zabávala evakuované deti i dôchodcov a našla si aj bokovku.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Sympatická herečka na Floride natáčala nový film, keď bola kvôli hurikánu Irma oblasť evakuovaná. Aj napriek nepríjemnostiam a pochopiteľnému strachu sa usilovala udržiavať dobrú náladu. Skupine niekoľkých detí zo školy Meadow Woods a ich rodičom zaspievala zopár pesničiek a potešila aj dôchodcov niekoľkými partičkami binga či zorganizovaním pretekov na vozíčkoch. “Do nášho hotelu evakuovali niekoľko tisíc seniorov. Spravíme si z Irmy to najlepšie, čo sa dá,” napísala Kristen na sociálnu sieť.

 


Mohlo by vás zaujímať: Krásna herečka sa do bitky dostala len raz: S vlastnou mamou!


“Je to celkom smutné, že až prírodná katastrofa dokáže vytiahnuť z ľudí to najlepšie. Ale to je to, čo som skutočne videla. Myslím tým, že všetci tu pomáhajú všetkým,” prezradila herečka. Svoje sociálne siete naplnila obrázkami evakuovaných, najmä seniorov, ako sa počas búrky bavia. Dokonca tam pre svojho manžela, herca Daxa Sheparda, nechala aj zábavný odkaz: “Toto je John. Moja bokovka v Orlande. Dúfam, že to chápeš. Som bezmocná pri mužovi, ktorý mi spieva serenády.”

 

 

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: SITA, Instagram kristenanniebell

Tagy: Kristen Bell

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov