Návrat Charlieho anjelov: Ako sa s úlohou agentky popasuje Kristen Stewart?

Kristen Stewart
03.10.2017Herci a herečkyŠpeciálne ženské komando, ktoré pozostáva z troch krásnych slečien, sa dočká nového spracovania. Návrat Charlieho anjelov oznámilo štúdio Sony Pictures a jednou z agentiek môže byť aj Kristen Stewart či oscarová Lupita Nyong’o.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Charlieho anjelov, pracujúcich pre tajomného milionára Charlesa Townsenda, sa tak dočkáme už tretí raz. Prvým spracovaním bol seriál z roku 1967 a potom jeho remake z roku 2011. Prvé filmové spracovanie s názvom Charlieho anjeli prišlo do kín v roku 2000, pričom hlavné úlohy si strihli Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu. Takejto zostavy sme sa dočkali aj v druhej snímke. Teraz však štúdio ohlásilo zmenu.

O réžiu najnovšej verzie Charlieho anjelov sa postará Elizabeth Banks a o scenár zase tvorcovia seriálu Narcos - Doug Miro a Carlo Bernard. Pri zmenách nezaostáva ani herecká zostava. Jednu z hlavných úloh by mala stvárniť krásna upírka z Twilightu, Kristen Stewart. K nej by sa mala pridať aj herečka Lupita Nyong’o. Záhadou ostáva, kto si zahrá tretiu agentku.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: SITA

Tagy: Kristen Stewart Charlieho anjeli

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov