Divoké halloweenske kostýmy, hercom kreativita nechýbala: FOTO Presvedčte sa sami!

01.11.2017Herci a herečkyTraste sa! Prichádza Halloween. Kým na Slovensku je oslava tohto sviatku ešte v plienkach, pre Američanov je to obrovská a bláznivá jazda. Užíva si ho naozaj každý. Preto sa aj herci pochválili fotografiami svojich kostýmov na sociálnych sieťach. Ktorý sa vám páči najviac?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Halloween je v Amerike veľkým sviatkom. Každý sa môže obliecť za koho chce a môže vyraziť do ulíc či na párty. Ani herci v tomto nezaháľajú a sviatok oslavujú so svojimi rodinami, priateľmi a deťmi. Kostýmy sú tradičnou súčasťou Halloweenu. Pozrite sa, ako sa vystrojili tento rok.


Mohlo by vás zaujímať: Vraždiace bábiky a brutálni klauni: S týmito sa neoplatí zahrávať!


Kristen Bell: Kristen Bell v súčasnosti hviezdi vo filme Matky rebelky a svojej úlohy sa drží aj v reálnom živote. Život predsa treba brať s humorom. "Keď ťa dcéra požiada, aby ste boli obe za princeznú Elsu na Halloween... proste sa usmeješ a musíš to zvládnuť." 

Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr.: Táto dvojka sa obliekla do kostýmov Andy a Duckieho z filmu Kráska v ružovom (1986). Spoznali sa počas natáčania hororu Viem, čo si robil minulé leto a odvtedy tvoria pár.

Vanessa Hudgens: Bývalá hviezda High School Musical to s kostýmom veľmi nepreháňala. "Hej, som mačka," napísala k svojmu kostýmu na Instagrame.

Katherine Heigl: Tomu sa hovorí originálny nápad. Keď máte veľkú rodinu, nevyužiť postupnosť na matriošky by bol hriech. "Veľké odhalenie! Teda aspoň pre mňa. Uvedomila som si, že vyzeráme ako skupina pekárov, šéfkuchárov alebo letušiek. Rozhodli sme sa však byť matrioškami! Prepáčte, naozaj si myslím, že všetci vyzeráme smiešne. Štastný Halloween!," opísala herečka kostýmovú voľbu.

Neil Patrick Harris: Harris alias Barney Stinson zo seriálu Ako som spoznal vašu matku berie Halloween naozaj vážne. Jeho partner a dve deti tiež. Tento rok si vymysleli naozaj premyslené kostýmy. Obliekli sa za postavy z Karnevalu kuriozít. "Ponáhľajte sa! Vykročte a staňte sa svedkami halloweenskeho Karnevalu kuriozít rodiny Burtka-Harrisovcov."

Lady Gaga: Ani Lady Gaga sa nedala zahanbiť a obliekla sa do naozaj skvelo vymysleného kostýmu. Tento rok išla do ulíc za Nožnicovorukého Edwarda, ktorého si vo filme zahral Johnny Depp. Treba uznať, že Lady Gaga vie, ako sa vyrába dobrý kostým.

Alyssa Milano: Bývalá čarodejnica sa spolu so svojou dcérkou obliekla do menej desivého kostýmu. "Šťastný Halloween prajú dve kačičky Daisy!"

Melissa Joan Hart: Melissa Joan Hart je známa vďaka úlohe Sabriny - mladej čarodejnice z rovnomenného seriálu. Tento rok však vymenila kostým čarodejnice za iné seriálové postavy. Spolu s manželom si vybrali postavy zo seriálu Stranger things. "Dustin a Eleven sú pripravení na nejaké tie sladkosti!"

Nina Dobrev: Originálny kostým mexickej kultúry si vybrala Nina Dobrev. Zrejme mala dosť upírov zo seriálu Upírske denníky a vybrala si niečo iné. "Našim cieľom na tohtoročný Halloween bolo vyzerať trošku vyzývavo. Podarilo sa. Mali ste vidieť koľko chlapov sme museli s kamoškou od týchto krásnych tvárí odháňať," zavtipkovala Dobrev.

Justin Timberlake a Jessica Biel: Naozaj podarená rodinka. Timberlakeovci tento rok nezaháľali a vybrali si postavičky z animovaného filmu Toy Story. "Očividne je šéfom Halloweenu malý Woody! S láskou Buzz, Jessi a Woody."

Evan Peters a Emma Roberts: Čarodejnícke kostýmy nikdy nevyjdú z módy. Obaja herci hrajú v hororovom seriáli American Horror Story, no zrejme im stačí desivá nálada počas natáčania. "Šťastný Halloween prajú čarodejnice ostatným čarodejniciam."

Jessica Alba: Jessica Alba sa tento rok s rodinou rozhodla pre upírske kostýmy. "Šťastný Halloween praje naša upírska rodinka všetkým ostatným."

Zdroj: AMaj 

Foto: SITA

Tagy: Justin Timberlake Nina Dobrev Evan Peters Kristen Bell Jessica Alba Emma Roberts Sarah Michelle Gellar Malissa Joan Hart

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov