FOTO Veľké prekvapenie počas lyžovačky: Paris Hilton sa bude vydávať!

Paris Hilton a Chris Zylka
04.01.2018Herci a herečkyAmerická herečka, speváčka a dedička hotelového impéria Paris Hilton a herec a model Chris Zylka sa zasnúbili. Radostnú správu magazínu People potvrdil jej hovorca.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Tridsaťdvaročný rodák z Warrenu v Ohiu požiadal svoju o štyri roky staršiu partnerku o ruku počas víkendového pobytu v coloradskom horskom stredisku Aspen. "Som tak nadšená, že som zasnúbená s láskou môho života a mojím najlepším priateľom. Nikdy som sa necítila tak šťastná, v bezpečí a milovaná. Je pre mňa perfektný a ukázal mi, že rozprávky naozaj existujú," vyjadrila sa šťastná Hilton.

Zylka, ktorý si zahral v seriáli Pozostalí (2014 - 2017) alebo filmoch Amazing Spider-Man (2012) a Amazing Spider-Man 2 (2014), tvorí s Hilton pár od januára minulého roka. V minulosti bol zasnúbený s modelkou Hannou Beth a randil tiež s herečkou Lucy Hale. Po boku Hilton sa už ukázali napríklad Thomas Gross, Stavros Niarchos, Nick Carter alebo Doug Reinhardt.

Paris Hilton je vnučkou Williama Barrona Hiltona a pravnučkou Conrada Hiltona, ktorý založil sieť hotelov Hilton. V roku 2003 ju preslávila erotická nahrávka, v ktorej účinkuje spolu so svojím vtedajším priateľom Rickom Salomonom. Okrem nej sa však do povedomia verejnosti dostala aj vďaka televíznej show The Simple Life (2003 - 2007).

Zahrala si tiež v snímkach Zoolander (2001), Život s Helen (2004), Múzeum voskových figurín (2005), Trhni si! (2006), Repo: Genetická opera! (2008) alebo Kráska a tá druhá (2008). Ako speváčka debutovala v roku 2006 albumom Paris, ktorý sa v americkom rebríčku Billboard 200 dostal na šiestu priečku. Má tiež vlastnú módnu značku.

 

The love of my life said : YES ! I am so happy thank you I love you so much @parishilton

Príspevok, ktorý zdieľa Chris Zylka (@chriszylka_off),

Zdroj: SITA 

Foto: SITA, Instagram Chris Zylka

Tagy: Paris Hilton Chris Zylka

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov