Budúca nevesta Kaley Cuoco: Aha, čoho sa už nevie dočkať

Kaley Cuoco
25.03.2018Herci a herečkyAmerická herečka Kaley Cuoco sa teší na plánovanie svadby so svojim snúbencom Karlom Cookom.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Predstaviteľku Penny zo seriálu Teória veľkého tresku (2007) síce ešte čaká nakrúcanie posledných štyroch epizód z jedenástej série projektu, po ňom sa však 32-ročná rodáčka z kalifornského Camarilla plánuje naplno pustiť do plánovania slávnosti. "Som veľmi nadšená z toho, že budem typická nevesta a začnem plánovať všetky zábavné drobné nuansy a veci, ktoré budeme robiť," vyjadrila sa Cuoco v rozhovore pre magazín People.

Cuoco sa s Cookom zasnúbili vlani v novembri, pričom profesionálny jazdec na koni ju požiadal o ruku v deň jej 32. narodenín. Dvojica začala randiť na jar v roku 2016, pár mesiacov po tom, ako sa rozišla s manželom Ryanom Sweetingom. Za tenistu sa vydala 31. decembra 2013 a oficiálne sa s ním rozviedla predvlani v máji.


Mohlo by vás zaujímať: Ako deti hviezdili v známych seriáloch: Dnes by ste ich už nespoznali


Kaley Christine Cuoco sa stala známou ako Bridget Hennessy v úspešnom sitkome 8 jednoduchých pravidiel (2002 - 2005). V rokoch 2005 a 2006 účinkovala ako Billie Jenkins v dramatickom seriáli Čarodejnice (1998 - 2006). V spomínanom siktome Teória veľkého tresku účinkuje od roku 2007 a spolu s kolegami a kolegyňami si zaň vyslúžila šesť nominácií na Screen Actors Guild Awards v kategórii Najlepšie herecké obsadenie komediálneho seriálu. Od októbra 2014 má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/ Chris Pizzello/Invision/AP

Tagy: Kaley Cuoco

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov