Adama Sandlera nikto nespoznal: VIDEO Rapoval v metre priamo pred ľuďmi

28.03.2018Herci a herečkyAdam Sandler tak, ako ho nepoznáte! Známy komediálny herec sa predviedol v úplne inom svetle. Síce vystupoval pred ľuďmi, no nikto ho nespoznal. Všimla si ho až fanúšička, ktorá video potom zavesila na svoj Instagram.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Adam Sandler dokázal, že celebrity nepotrebujú byť vždy stredobodom pozornosti. Komik si dal slnečné okuliare, mikinu, veľký zimný kabát a vybral sa do newyorského metra. Rozhodol sa okoloidúcim zaspievať. Newyorčania sú však z každodenného života zvyknutí, že si v metre zaspievajú bezdomovci či rôzni umelci. Väčšinou preto takýmto vystúpeniam nevenujú pozornosť.

 

Adam Sandler in Times Square #adamsandler #timessquare #gooutsideitsfree #visitourstore

Príspevok, ktorý zdieľa Fahad Khan (@thegreatkhanclan),

Rap v strede metra

Všimla si ho až jedna užívateľka Instagramu, ktorá video zverejnila na sociálnu sieť. Zarapoval nejaké texty o uberistoch, o svojom zápachu a pod. Mnohí si na internete mysleli, že ide o nejakú reklamu pre jeho blížiaci sa projekt pre Netflix. Ďalšou verziou bolo to, že si Sandler cvičil svoje stand-upy pred jeho ďalším turné. Niektorí hovorili o tom, že to patrí k bežným šialeným veciam, ktoré Sandler robieva neustále. 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: SITA/AP/Jordan Strauss, Invision, Video: Instagram/thegreatkhanclan

Tagy: Netflix Adam Sandler Uber

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov