FOTO Hlavný hrdina seriálu Zajtrajšie noviny po 22 rokoch: Veď on takmer nestarne!

Kyle Chandler
09.05.2018Herci a herečkySpomínate si ešte na populárny seriál Zajtrajšie noviny? Pozrite sa, ako dnes vyzerá hlavný predstaviteľ Gary Hobson, vlastným menom Kyle Chandler.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Keď sympatický obchodník Gary Hobson (Kyle Chandler) stratí domov, manželku a čoskoro aj prácu,  je presvedčený, že stratí i zdravý rozum. Presťahuje sa do hotela, kde na neho v jedno ráno čaká zvláštne prekvapenie. Pred dverami sa objaví záhadná mačka s ešte záhadnejšími novinami. Gary vzápätí zistí, že sa mu dostali do rúk zajtrajšie noviny.

Po ich prečítaní vie, čo sa práve v tento deň udeje a o čom budú písať zajtrajšie noviny. Jednoducho nefalšovaný pohľad do blízkej budúcnosti. V prvom momente Gary nevie, čo s týmto fenomenálnym posolstvom urobiť, najmä ak sa noviny pred Garyho dverami objavia spolu so záhadnou mačkou každé ráno.

V hlavnej úlohe sa predstavil Kyle Chandler, ktorý len nedávno oslávil 52. narodeniny. Seriál uzrel svetlo sveta v roku 1996, no aj po 22 rokoch máme pocit, že sa tento herec vôbec nezmenil. Rok pred uvedením seriálu sa oženil so svojou láskou Kathryn, s ktorou majú dve dcéry. Účinkoval v mnohých filmoch a seriáloch, ale pre slovenských divákov bude navždy záchrancom so zajtrajšími novinami.

Zdroj: telkáč 

Foto: SITA/AP

Tagy: Zajtrajšie noviny Kyle Chandler

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov