Jon Snow odhalil desivé detaily zo svojho detstva: Takmer som zomrel!

01.10.2018Herci a herečkyAnglický herec Kit Harington ako dieťa takmer zomrel. Tridsaťjedenročný rodák z Londýna to prezradil v rozhovore pre magazín Sunday Times Culture. Predstaviteľ Jona Snowa z megaúspešného seriálu Hra o tróny mal v čase desivé zážitku len štyri roky.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„Raz som sa takmer utopil v bazéne. Mal som štyri roky. Od smrti ma delilo len niekoľko sekúnd,“ povedal. Harington v súčasnosti účinkuje na londýnskom West Ende v hre True West, ktorá mu pripomína vzťah s jeho starším bratom. „Sme si veľmi, veľmi blízki, no keď sme boli mladší, hádali sme sa. V tejto hre je niečo, čo mi pripomína túto stránku niekdajšieho vzťahu s mojím bratom. Súťažili sme medzi sebou,“ objasnil.

Christopher Catesby "Kit" Harington je predstaviteľom Jona Snowa zo seriálu Hra o tróny (2011). Známy je napríklad aj z hororu Návrat do Silent Hill 3D (2012), dobrodružného fantasy Siedmy syn (2014), drámy Pompeje (2014), vojnového filmu Testament mladosti (2014), mokumentu Sedem dní v pekle (2015) či mysteriózneho westernu Brimstone (2016). Svoj hlas prepožičal jednej z postáv v animovanom filme Ako si vycvičiť draka 2 (2014). Harington si vzal svoju kolegyňu zo seriálu Hra o tróny Rose Leslie. 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/AP/Evan Agnostini/Invision

Tagy: Hra o tróny Kit Harington

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov