Nádherná, očarujúca a plná sexepílu: Ako najmladšia sestra zatienila dvojičky Olsenové

Elizabeth Olsen
02.01.2019Herci a herečkyKedysi, keď by sme započuli priezvisko Olsen, každému prišli na rozum dve rozkošné dvojčatá, ktoré hviezdili v seriáli Plný dom a neskôr mali množstvo vlastných filmov. Bol o ne obrovský záujem a produkcie sa predbiehali v tom, ktorá ich získa. V súčasnosti sú však vo filmovej brandži v úzadí. A niet sa čo čudovať. Sestry totiž zatienila jedna krásna a prirodzená žena. Ich mladšia sestra Elizabeth.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Ako deti sme ich milovali. Mary-Kate a Ashley Olsenové boli vzorom pre nejedno dospievajúce dievča. Boli krásne, usmievavé a bláznivé. Aspoň tak vždy vystupovali pred kamerami. No ako rástli, postupne sa z nich začala vytrácať tá bezprostrednosť a jednoduchosť, ktorú diváci na nich zbožňovali. Po čase zmenili odbor a vydali sa na cestu módneho návrhárstva a našli si poriadne starších partnerov.

Na tom by však nebolo nič zlé. No keď sme pred vyše štyrmi rokmi uvideli ich fotku, zostali sme zaskočení. To, na čom postavili svoju kariéru, bolo preč. Takmer sa už na seba nepodobovali. Mary-Kate už asi nechcela vyzerať presne rovnako ako jej dvojička Ashley a tak pravdepodobne pristúpila k razantému kroku a „ľahla si pod nôž“. Kedysi prirodzená kráska sa tvárou zmenila na voskovú figurínu. Plastiku tu nemôže nikto poprieť a ani Ashley nevyzerá úplne ako kedysi. Veď posúďte sami.

Elizabeth Olsen 

Elizabeth Olsen sa narodila a vyrástla v losangeleskej štvrti Sherman Oaks v Kalifornii. V detstve sa rozhodne nenudila. Navštevovala lekcie spevu a baletu. Už ako štvorročné dievčatko začala s herectvom a objavovala vo filmoch, kde hrali jej sestry. Po obdobiach hrania malých rolí a neúspechoch pri výbere do filmov nastal v jej kariére zlom v roku 2011, kedy si zahrala hlavnú postavu v kritikmi uznávanom filme "Martha Marcy May Marlene". Za rolu Marthy bola nominovaná na niekoľko cien. V tom istom roku sa objavila aj v horore Silent House a komediálnej dráme Rodinné tajomstvá. Zahrala si tiež v snímkach ako Liberal Arts (2012), Old Boy (2013), Zbav sa svojich miláčikov (2013), Very Good Girls (2013) či Godzilla (2014).

Okrem toho sa objavila v svetoznámych a obľúbených Marvelovkách, a to po prvýkrát v potitulkovej scéne snímky Kapitán Amerika: Zimný vojak. No až vo filme Avengers 2: Vek Ultrona (2015) naplno prejavila svoje "fantasy" herecké schopnosti, keď sa predstavila ako Scarlet Witch - vylepšený človek, ovládajúci energiu, hypnózu a telekinézu. Po viacerých bojoch a smrti brata sa nakoniec pridala k Avengerom a tak mohla ďalej hviezdiť v nasledujúcich trhákoch Marvel Cinematic Universe (MCU) ako Kapitán Amerika: Občianska vojna a Avengers: Nekonečná vojna.

Elizabethin šarm, ktorý dvojičkám chýba

Na rozdiel od dvojičiek sa ich mladšia sestra Elizabeth drží pri zemi. A práve preto ju každý miluje. V jednom rozhovore pred rokmi prezradila, koho kariéru by chcela vo svojom živote napodobniť. Jej odpoveď bola jednoznačná. Bola by to Kate Winsletová. "Urobila skvelú prácu pri rozličných typoch filmov a zachovaní súkromného života," vysvetlila.

No to nie je jediné, čo Elizabeth predurčuje na úspech a množstvo milujúcich fanúšikov, a to nielen z radov mužského pohlavia. Je to práve jej šarm, ktorým rozhodne odzbrojí každého a preto sa nemožno pozastavovať nad tým, že z nej muži nevedia odtrhnúť oči.

A čo sa skrýva za jej neodolateľným pôvabom? Sú to určite tri základné veci - žiarivý úsmev, ktorý rozdáva na všetky strany, sexi postava zaoblená na tých správnych miestach a sympatické a prirodzené ľudské vystupovanie. To v súčasnosti Mary-Kate a Ashley Olsenovým určite chýba.

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: SITA/Photo by Jordan Strauss/Invision/AP, SITA/Marvel Studios via AP, SITA/AP Photo/Peter Kramer; SITA/Photo by Andy Kropa/Invision/AP, File, SITA/Photo by Arthur Mola/Invision/AP; SITA/Photo by Jordan Strauss/Invision/AP; SITA/Photo by Evan Agostini/Invision/AP; SITA/Photo by Vianney Le Caer/Invision/AP; SITA/Photo by Joel Ryan/Invision/AP,

Tagy: Elizabeth Olsen

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov