Premožiteľka upírov mieri do dramatického seriálu: Ako sa popasuje s náročnou úlohou?

Sarah Michelle Gellar
12.01.2019Herci a herečkySarah Michelle Gellar sa predstaví v seriáli Sometimes I Lie. Novinka bude adaptáciou knihy s rovnakým názvom od Alice Feeney z roku 2017.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Americká herečka Sarah Michelle Gellar sa predstaví v seriáli Sometimes I Lie. Štyridsaťjedenročná rodáčka z New Yorku bude tiež výkonnou producentkou novinky, s čím jej pomôžu Ellen DeGeneres a Jeff Kleeman. Seriál bude adaptáciou knihy s rovnakým názvom od Alice Feeney z roku 2017. Scenár má na starosti Robin Swicord.


Mohlo by vás zaujímať: Sandru Bullock mama držala nakrátko: Chcela byť tehotná v sedemnástich!


Gellar stvárni Amber Reynolds, ktorá sa prebudí v nemocnici, nemôže sa hýbať, rozprávať ani otvoriť oči. Počuje však všetko, čo sa okolo nej deje, no nikto o tom nevie. Nepamätá si, čo sa jej stalo, no má tušenie, že to súvisí s jej manželom. V deji sa striedajú situácie, ktoré prežíva v paralyzovanom stave s tým, čo sa dialo týždeň pred tým, ako sa dostala do nemocnice a tiež detské zážitky spred 20 rokov.

Sarah Michelle Gellar je známa najmä zo seriálu Buffy, premožiteľka upírov (1997-2003). Zahrala si aj vo filmoch Viem, čo ste robili minulé leto (1997), Veľmi nebezpečné známosti (1999), Neodolateľná (1999), Scooby-Doo (2002), Scooby-Doo 2: Príšery vypustené (2004), Nenávisť (2004), V zajatí osudu (2007) či filmovej adaptácii románu Veronika sa rozhodla zomrieť (2009) Paula Coelha.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/AP Photo/Chris Pizzello

Tagy: Sarah Michelle Gellar

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov