Krásna Kate Hudson oslavuje jubileum: To vážne má toľko rokov? FOTO Veď ona vôbec nestarne!

19.04.2019Herci a herečkyHoci je dcérou hollywoodskej hviezdy, cestičku ku sláve si vyšliapala sama. Herečka Kate Hudson, ktorá 19. apríla oslavuje štyridsiatku, totiž na verejnosti dlho tajila, že je dcérou oscarovej herečky Goldie Hawnovovej. Jej biologickým otcom je spevák Bill Hudson, s ktorým sa jej mama rozviedla, keď bolo Kate 18 mesiacov. Vychovával ju však matkin partner, slávny herec Kurt Russell.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Odmalička bola vychovávaná v židovskej viere a neskôr v budhizme. Už ako dieťa prekypovala talentom. Rada tancovala a spievala, a preto sa niet čo čudovať, že sa na herectvo vrhla hneď po dokončení strednej školy. Po dvoch malých rolách v seriáloch sa prvýkrát predstavila pred kamerou v snímke Voda na púšti, kde stvárnila ambicióznu herečku kalifornského malomesta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Hudson (@katehudson),

Prvého väčšieho úspechu sa Hudson dočkala za rolu Penny Lane vo filme Na pokraji slávy (2000), za ktorú bola nominovaná na Oscara. Už pred tým hrala napríklad vo filmoch Rieka, ktorá spája a a 200 cigariet (oba 1999). Ďalšiu jej kariéru ovplyvnil úspech romantickej komédie Ako prísť o muža za 10 dní (2003), po ktorej začala dostávať ponuky na role v obdobných filmoch. Hrala však napríklad aj v horore Kľúč (2005), dobrodružnej komédii Mačacie zlato (2008) či v muzikáli Nine (2009). Hudson má za sebou tiež režijnú prvotinu, a to krátkometrážny film Cutlass (2007).

Vystriedala viacero mužov, ani jeden nebol osudový

Kate jej prvé a jediné manželstvo uzatvorila 31. decembra 2000 v Aspene s Chrisom Robinsonom, frontmanom pre The Black Crowes. O štyri roky neskôr, v januári 2004, sa páru narodil syn. Po ďalších dvoch rokoch manželstva šokovala Kate Hudson verejnosť, keď oznámila, že sú s Robinson od seba. 18. novembra 2006, Robinson podal rozvodové papiere pre nezlučiteľné rozdiely. Ich manželstvo sa ukončilo 22. októbra 2007.

Kate Hudson mala očividne slabosť na hudobníkov. Na začiatku roku 2010 začala chodiť s frontmanom skupiny Muse Matthewom Bellamym. O rok neskôr sa im v júli narodil syn. Ani tento vzťah však Kate dlho nevydržal a 9. decembra 2014 oznámili, že sa rozišli. Ako Kate sama povedala, "do vzťahu nemôžete nikoho nútiť". Napriek tomu zostali priatelia.

Ďalši významný dátum pre Kate bol 6. apríla 2018, kedy oznámila, že ona a jej ďalší priateľ Danny Fujikawa očakávajú svoje prvé spoločné dieťatko, tentoraz dievča. To sa jej narodilo v októbri 2018. Kate neprežívala práve najšťastnejšie tehotenstvo, pretože krátko pred termínom pôrodu sa s ňou jej o rok mladší partner rozišiel. Zo vzťahu vraj vycúval preto, lebo to nezvládal a cítil, že je toho na neho priveľa. 

Zdroj: ČTK  telkac 

Foto: TASR/Photo by Willy Sanjuan/Invision/AP,SITA/Photo by Evan Agostini/Invision/AP, SITA/AP Photo/Tammie Arroyo, SITA/Photo by Jordan Strauss/Invision/AP, File, Instagram/katehudson

Tagy: Kate Hudson

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov