VIDEO Ďalšia herecká kráska je už v chomúte: Áno povedala kolegovi z branže

Gina Rodriguez
09.05.2019Herci a herečkyAmerická herečka Gina Rodriguez a jej snúbenec, herec Joe LoCicero, sa zosobášili. Tridsaťštyriročná rodáčka zo Chicaga to oznámila v pondelok prostredníctvom služby Instragram, kde zverejnila video zo svadby.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Dvojica si povedala svoje áno v sobotu 4. mája. Na svadbe za zúčastnil napríklad kolega novomanželov zo seriálu Jane the Virgin (2014) Justin Baldoni, ktorý na začiatku obradu aj zaspieval. Rodriguez a 32-ročný LoCicero sa stretli v roku 2016 pri nakrúcaní spomínaného seriálu a krátko na to začali spolu randiť. Zasnúbili sa vlani v lete.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“With that one kiss we got 100 new family members” my 9 year old niece, Mia ❤️Thank you to my mother in law for the wedding of my dreams. And the village that helped her! Special thank you to our soul brother @justinbaldoni and to my new brother Michael @mikelosaurusrex for singing me down the aisle. Mike, you have the voice of an angel. Love to our Videographers: @harrisonfilms To the greatest wedding planner, Laura @coutureconceptsny The genius behind the gorgeous flowers, Akvile @florasavenue And to our friend and brilliant Photographer: @sylvain_vincent May 4th, 2019 was absolute MAGIC. To my husband Joseph, I am yours forever. ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Gina Rodriguez (@hereisgina),

Gina Rodriguez je známa najmä ako Jane Villanueva zo zmieneného seriálu Jane the Virgin (2014). Za účinkovanie v ňom si vyslúžila tri nominácie na Zlatý glóbus, pričom v roku 2015 sa jej nomináciu podarilo premeniť na víťazstvo. Rodriguez sa tiež objavila aj v ďalších televíznych projektoch ako Nulová šanca (2008 - 2009), Bostonské vraždy (2010), Happy Endings, známom aj ako Šťastní až do smrti (2011 - 2013), či Drsný šerif (2012). Okrem toho si zahrala v snímkach Naša rodinná svadba (2010), Tanec v srdci (2011), Filly Brown (2012), Wild in Blue (2014), More v plameňoch (2016), Annihilation (2018) či Cez hranicu (2019).

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/AP Photo, Instagram hereisgina

Tagy: svadba Gina Rodriguez Joe LoCicero

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov