Marilyn ako ste ju ešte nevideli: Stvárni ju Kelli Garner

Marilyn Monroe, Kelli Garner
28.10.2014Herci a herečkyAmerická herečka Kelli Garner stvárni už zosnulú hollywoodsku hviezdu Marilyn Monroe. Pripravovaný štvordielny miniseriál o hereckej legende nakrútia podľa knihy The Secret Life of Marilyn Monroe, ktorú v roku 2009 vydal J. Randy Taraborrelli. Novinku s názvom Marilyn by mala spoločnosť Lifetime začať vysielať na budúci rok.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

"Marilyn zosobňuje sex. Je iróniou, že jej prvé manželstvo sa rozpadlo pre jej frigidnosť. Marilyn zosobňuje tiež umelkyňu, ktorá sa usiluje o uznanie mužov a ich ochranu. No po búrlivých manželstvách s Joeom DiMaggiom a Arthurom Millerom si uvedomí, že má silu stáť na vlastných nohách. Stane sa tvárou a hlasom jednej éry. Najviac túži byť niekoho matkou a tiež niekoho dievčatkom. Je to Marilyn, akú ste doteraz nevideli. Umelkyňa, ktorá zatiaľ čo skrýva pravdu za imidžom, ponúka svoje najlepšie predstavenie," uviedla spoločnosť Lifetime v oficiálnom popise miniseriálu.

Na réžii bude spolupracovať Laurie Collyer a na scenári zas Stephen Kronish. V novinke si zahrá aj Susan Sarandon, ktorá stvárni herečkinu psychicky chorú matku.

Mohlo by vás zaujať: Nová rola oscarovej herečky: Zahrá si v seriáli o Marilyn Monroe

Tridsaťročná Kelli Garner si zahrala v snímkach Šikana (2001), Letec (2004), London (2005), Lars and the Real Girl (2007), G - Force: Veľmi zvláštna jednotka (2009), Láska na diaľku (2010) alebo Horns (2013). Účinkovala aj v seriáloch ako My Generation (2010) alebo Pan Am (2011 - 2012).

 

Zdroj: SITA 

Foto: internet

Tagy: Marilyn Monroe Kelli Garner

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov