Exmanželka Nicolasa Cagea miluje starnutie: Konečne našla to, po čom túžila!

Patricia Arquette
06.08.2019Herci a herečkyPatricia Arquette si obľúbila starnutie. Herečka si ako štyridsiatnička našla vysnívaného partnera.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Americká herečka Patricia Arquette si obľúbila starnutie. Päťdesiatjedenročná rodáčka z Chicaga v Illinois to uviedla v rozhovore pre magazín OK! s tým, že ako štyridsiatnička si konečne našla muža, po ako túžila, maliara Erica Whitea.

"Zamilovala som sa do môjho priateľa a bolo to pre mňa naozaj krásne prekvapenie. Cítila som, že som konečne našla muža, o ktorom som snívala, keď som bola malá. Ako dievča som sa túžila zamilovať a nájsť si perfektného partnera. Nakoniec sa mi to podarilo ako štyridsiatničke. Milujem starnutie," vyhlásila.


Mohlo by vás zaujímať: Neistá Gwyneth Paltrow: Prijať samú seba sa naučila až s pribúdajúcimi rokmi

 


Patricia Arquette začínala vo filmoch ako Daddy (1987) či Nočná mora v Elm Street 3: Bojovníci zo sna (1987). Neskôr si zahrala v snímkach Pravdivá romanca (1993), Ethan Frome (1993), Ed Wood (1994), Za hranicami Rangúnu (1995), Lost Highway (1997), Stigmy (1999), Diablici (2003) či Skoro dospelá (2012). Za účinkovanie v dráme Chlapčenstvo (2014) jej udelili Oscara, cenu BAFTA i Zlatý glóbus.

Druhý Zlatý glóbus dostala vďaka účinkovaniu v miniseriáli Útek z väzenia v Dannemore (2018). V roku 2005 získala Primetime Emmy za stvárnenie Allison DuBois v seriáli Médium (2005 - 2011). V minulosti bola vydatá za Nicolasa Cagea a Thomasa Janea. Je matkou 30-ročného Enza, ktorého porodila hudobníkovi Paulovi Rossimu, a 16-ročnej Harlow Olivie Calliope, ktorú má so spomínaným Janeom.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/Willy Sanjuan/Invision/AP

Tagy: Patricia Arquette

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov