Pamätáte si seriál V siedmom nebi? FOTO Zmeny a osudy hercov... Sexškandál s maloletými, rakovina a potrat!

13.09.2019Herci a herečkyPamätáte si ešte na príbehy V siedmom nebi? Americký rodinný seriál o početnej rodine kňaza a ich starostiach aj radostiach, patril k divácky úspešným dielam a natočilo sa celkovo až 11 sezón. Pozrite sa s nami, ako sa po 23 rokoch od vysielania prvej časti zmenili hlavní hrdinovia a čo robia dnes.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Americký seriál o rodine Camdenovcov sa vysielal 11 rokov. Dokopy sa natočilo 243 epizód a posledná časť uzrela svetlo sveta v roku 2007. Naozaj početná rodina kňaza riešila v jednotlivých častiach problémy dospievania detí, prežívanie životných kríz, trápenia, ale aj radosti. Viete, ako išiel čas s hlavnými hrdinami?  

Stephen Collins - Reverend Eric Camden

Práve rola reverenda Erica Camdena patrí k tým, ktoré Stephena Collinsa najviac preslávili. Odvtedy Collins hral v televíznom seriáli Rodinka úžasných, v sériáli Revolúcia či v Prefíkaných slúžkach. Pred seriálom V siedmom nebi bol Collins známy svojou úlohou veliteľa Willarda Deckera vo filme Star Trek z roku 1979. Okrem toho hral v desiatkach ďalších filmov, napríklad Sľub (1979), Na nebezpečnej pôde (1986), Stella (1990), Náhradná matka (1996), Klub odložených žien (1996), Šialená jazda (1999), Krvavý diamant (2006) či Vydáš sa a basta! (2007). 

Čo sa týka osobného života, herec Collins sa oženil s Marjorie Weinmanovou v roku 1970, s ktorou bol osem rokov ženatý. V roku 1985 uzavrel druhé manželstvo s herečkou Faye Grantovou, s ktorou sa v roku 1982 stretol na scéne seriálu Tales of the Gold MonkeySpoločne majú dcéru Kate, ktorá sa narodila v roku 1989. V roku 2012 sa od seba odlúčili a po 25 rokoch manželstva bolo v januári 2015 vydané konečné rozhodnutie o rozvode. V roku 2014 sa prevalil škandál, ktorý navždy zmenil pohľad na Collinsa. Herec priznal sexuálne zneužívanie troch maloletých dievčat medzi rokmi 1973 a 1994. 

Catherine Hicks - Annie Camden

Rovnako, ako jej seriálový manžel, aj Catherine najviac preslávilo V siedmom nebi. Okrem toho je však známa aj ako Dr. Faith Coleridgeová zo seriálu Ryan's Hope (1976 - 1978 ), tiež ako Marilyn Monroe v dráme Marilyn: The Untold Story (1980), ktorá jej vyniesla nomináciu Emmy. Tiež k jej významným úlohám patrí aj postava Dr. Gillian Taylorovej v Star Treku IV: Cesta domov (1986) a tiež sa určite nemusí hanbiť za svoju rolu v Detskej hre (1988). Okrem toho sa blysla v ďalších desiatkach filmov a niekoľkých seriáloch. 

Hicksová bola zasnúbená s novinárom Jeffom Silvermanom v polovici 80. rokov, ale namiesto svadby sa ich vzťah skončil rozchodom. Na scéne filmu Detská hra sa stretla so svojím budúcim manželom, Kevinom Yagherom, technikom so špeciálnymi efektmi. Hicks a Yagher sa vzali v roku 1990 a o dva roky neskôr sa im narodila dcéra. Dnes sú spolu už 29 rokov... Klobúk dole.

Beverley Mitchell - Lucy Camden-Kinkirk

Herečku a country speváčku Beverley Mitchell tiež, ako jej seriálových rodičov, preslávilo V siedmom nebi. Svoju hereckú kariéru začala už ako štvorročná. Jej takým prvým hereckým úspechom bol film Vrana 2: Mesto anjelov (1996) a v priebehu natáčania sa zúčastnila aj konkurzu na rolu Mary Camdenovej do seriálu V siedmom nebi. Čo možno mnohí netušili, producenti ju chceli pôvodne vyhodiť naprázdno, pretože si nemysleli, že by sa Beverley hodila na úlohu Mary. Úspech u nich však dosiahla vtedy, keď prečítala časť scenára pre Marynu sestru Lucy, a tak bola okamžite obsadená. Okrem toho hrala vo viacerých filmoch, napríklad v horore Saw 2 (2005), Uteč alebo zomreš (2016), Príliš veľa lásky (2017) a v seriáli Hollywood Darling (2017).

Jej osobný život je poznačený tragédiou. V roku 1997 zomrel pri dopravnej nehode jej 15-ročný priateľ Mitchell Angela. V knihe Chicken Soup for the Preteen Soul Mitchell opísala, ako ju smrť hlboko zasiahla. Dokonca jedna epizóda spomínaného seriálu bola založená na jej skúsenosti. Jej pieseň "Angel", ktorá je uvedená na jej debutovom albume, bola napísaná aj pre jej zosnulého kamaráta.

​Na Silvestra 2005 sa Mitchell počas výletu do Colorada zasnúbila so svojím dlhoročným priateľom Michaelom Cameronom a svadba sa konala v roku 2008 v Taliansku. Jej družičkami boli seriálové sestry Jessica Biel (Mary) a Mackenzie Rosman (Ruthie). O päť rokov neskôr sa im narodila dcéra a v roku 2014 Mitchell oznámila, že očakávajú svoje druhé dieťa, syna. Minulý rok však prežívala ťažké chvíle. Vo svojom blogu opísala, že čakala dvojčatá, no o pár týždňov prišla tvrdá rana... Potratila. Napriek tomu sa však postavila na nohy, najmä kvôli svojej rodine. Na adresu svojho manžela uviedla dnes už 38-ročná herečka krásne vyznanie: "Michael je mojou skalou, mojím najlepším priateľom, mojím súrodencom, mojím všetkým."

Mackenzie Rosman - Ruthie Camdenová

Herečku Mackenzie Rosman poznáme ako Ruthie Camdenovú, ktorej dospievanie do krásy sme videli aj v seriáli, keďže začala hrať ako 7-ročná a skončila ako 18-ročná. Okrem seriálu V siedmom nebi si zahrala aj v pár filmoch, ako napríklad v komédii Gideon (1998), ale najmä v hororoch ako Ligeia (2009), Duch žraloka (2013) alebo Pod povrchom (2013).

Dnes už 29-ročná herečka je aktívnym podporovateľom získavania finančných prostriedkov pre Nadáciu cystickej fibrózy a chce informovať verejnosť o potrebe darcovstva orgánov. Jej nevlastná sestra Katelyn Salmont totiž žila s cystickou fibrózou a koncom roku 2005 prešla úspešnou dvojitou transplantáciou pľúc. Čo sa týka vzťahov, chodila s Josephom R. Lynchom, v rokoch 2002 - 2003 s Tylerom Poseyom a v roku 2005 s hercom Tylerom Hoechlinom. V súčasnosti žiaden vzťah nemá, alebo ho len dobre skrýva.

David Gallagher - Simon Camden 

David Gallagher okrem svojej roly v seriáli V siedmom nebi, za ktorú získal cenu za "Best Young Actor in a Dráma Series" na treťom Annual Hollywood Reporter YoungStar Awards, nám bol známy už z predchádzajúcich filmov. Už v roku 1993, keď mal osem rokov, získal prvú väčšiu rolu vo filme Kto to hovorí 3, kde si zahral po boku Johna Travoltu a Kirstie Alley. S Johnom sa opäť stretol o tri roky neskôr vo filme Fenomén. Hral aj v horore Boogeyman 2 (2007), vo filme Super 8 (2011) alebo v dráme In your Eyes (2014). V súkromí má za sebou niekoľko vzťahov, chodil dokonca s Megan Fox (2003 - 2004), po nej rok s Shannon Woodwardovou a v tom istom roku ešte aj s Jillian Grace. V súčasnosti má 34 rokov.

Barry Watson - Matt Camden 

Barry Watson stvárnil v seriáli najstaršieho syna, Matta Camdena. Určite si pamätáte, že Watson v seriáli nebol vo všetkých sériách. Watsonovi bol v máji 2002 totiž diagnostikovaný Hodgkinov lymfóm a počas liečby si dal od natáčania pauzu. Od apríla 2003 sa začal znovu objavovať v programe, počnúc 150. epizódou.

Napriek ťažkej životnej skúške nemal Watson núdzu o ženy. V súčasnosti je 45-ročný herec v treťom manželstve. Jeho prvé manželstvo bolo s Laurou Payne-Gabriel, s ktorou sa zoznámil cez herečku Tori Spelling. Ich zväzok trval do roku 2002. V decembri 2003 sa Watson stretol so spolužiačkou na strednej škole, s televíznou osobnosťou Tracy Hutsonovou, s ktorou počas svojich dvadsiatych rokov krátko chodil. Barry a Tracy sa narodil ich prvý syn Olivera v máji 2005, o rok neskôr svadbu a druhý syn im robil radosť už nasledujúci rok. Bohužial, rozišli sa v roku 2011. O rok neskôr sa Watsonovi a jeho novej priateľke Natashe Gregson Wagnerovej narodila dcéra Clover Clementyne Watson. Svoj vzťah spečatili v roku 2015.

Jessica Biel - Mary Camden 

Jessica Biel je jednoznačne na špičke hercov zo seriálu, ktorí v herectve naozaj prerazili. Okrem účinkovania V siedmom nebi má za sebou ďalšie seriály, ako napríklad The Sinner (2017), kde stvárnila hlavnú postavu a za ktorý bola nominovaná za Zlatý glóbus v kategórii Nejlepší herečka v minisérii alebo TV filme. Zahrala si aj v desiatkach filmov. Za zmienku stoja snímky ako Pravidlá vášne (2002), Texaský masaker motorovou pílou (2003), Mobil (2004), Iluzionista (2006), Next (2007), Keď si Chuck bral Larryho (2007), Na sv. Valentína (2009), Šťastný Nový rok (2011), Hitchcock (2012), Chlap na roztrhanie (2012) či Kniha lásky (2016).

Dnes už 37-ročná herecká kráska sa môže pochváliť výborným výberom partnerov, ktorý jej po fyzickej stránke určite môžeme závidieť. Od roku 2001 do roku 2006 chodila s hercom Chrisom Evansom. V januári 2007 začala Biel chodiť so spevákom Justinom Timberlakeom. O takmer 5 rokov sa zasnúbili a v roku 2012 sa vzali. Jessica Biel a Timberlake majú jedného syna, ktorý sa narodil v roku 2015.

Zdroj: telkáč 

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: Photo © The CW Television Network

Tagy: V siedmom nebi

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov