Vždy s triezvou hlavou: Tieto hviezdy si za žiadnych okolností nedajú ani pohárik alkoholu

koláž nealko herci
01.10.2019Herci a herečkyS veľkou slávou sa mnohokrát spájajú aj rôzne závislosti. Medzi úspešnými hollywoodskymi hercami sa však nájdu aj takí, ktorým alkohol nič nehovorí. Tieto hviezdy sa ho buď vzdali po väčších problémoch, alebo sa jednoducho rozhodli, že v ich živote nemá žiadne miesto.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Blake Lively

Krásna a talentovaná herečka zrejme vďačí za svoj pôvab aj tomu, že nepije alkohol. Nepatrí však k tým, ktorí sa mu vyhýbajú kvôli predchádzajúcim problémom. Jednoducho sa rozhodla nepiť alkohol a rovnako sa nikdy nedotkla ani žiadnej drogy. Ako povedala v jednom rozhovore, je to niečo, po čom vôbec netúži.


Mohlo by vás zaujímať: Ikonické páry súčasného Hollywoodu: FOTO Dojemné príbehy lásky i búrlivé vzťahy


Bradley Cooper

Napriek tomu, že vo filme Zrodila sa hviezda stvárnil naozaj uveriteľne speváka Jacksona Mainea, ktorý mal problémy s pitím, v súkromnom živote Bradley Cooper už celé roky nepije alkohol. Vraj si ako 29-ročný uvedomil, že by si mohol alkoholom sabotovať celý život, tak prestal piť.

Natalie Portman

Jednou z vecí, na ktoré je Natalie Portman právom pyšná, okrem vynikajúcich filmov a množstva ocenení, je jej zdravý životný štýl. Okrem pravidelného pohybu a vhodne zvolenej stravy sa rozhodla úplne vypustiť zo svojho života alkohol.

Kim Cattral

Hviezda Sexu v meste síce mala v seriáli a filmoch neustále pohárik v ruke, v skutočnosti však alkohol v jej živote nemá žiadne miesto. Našťastie jej tvorcovia vždy vedeli pripraviť nealko nápoj, ktorý vyzeral ako skutočný.


Mohlo by vás zaujímať: Láska je láska: Týchto hercov a herečky chce každý, no ich priťahuje rovnaké pohlavie


Rob Lowe

K triezvosti inšpirovala herca Roba Lowea jeho manželka Sheryl Berkoff. Alkoholu sa zbavil tak úspešne, že v roku 2015 si prebral cenu Spirit of Sobriety za 25 rokov bez alkoholu. To už je teda niečo!

Gerard Butler

Úspešný herec Gerard Butler sa dlhé roky trápil s alkoholovou a drogovou závislosťou, až potom vyhľadal potrebnú pomoc. V súčasnosti je už viac ako dvadsať rokov úplne čistý.

Jennifer Lopez

Famózna herečka a speváčka má na krku päťdesiatku, ale svojím vzhľadom strčí do vrecka aj omnoho mladšie kolegyne. Jenifer Lopez odhalila svoje tajomstvo aj bežným smrteľníčkam. Vôbec nepije alkohol, nefajčí, neberie drogy a vyhýba sa kofeínu.


Mohlo by vás zaujímať: Slávni nerváci z Hollywoodu: Tieto hviezdy neudržali svoje prehnané emócie na uzde


Tobey Maguire

Predstaviteľ Spidermana si dal posledného panáka ešte ako devätnásťročný, odvtedy nevypil ani kvapku alkoholu. Je absolútnym abstinentom, pretože chce zostať sám sebou a pri zmysloch. Taktiež je striktným vegetariánom.

Zdroj: telkáč 

Autor: © Zoznam/mb

Foto: koláž Telkáč, SITA/AP Photo/Thibault Camus, SITA/Nathan Denette/The Canadian Press via AP, SITA/Chris Pizzello/Invision/AP, SITA/AP Photo/Lefteris Pitarakis, SITA/Richard Shotwell/Invision/AP, SITA/Jordan Strauss/Invision/AP, SITA/AP Photo/Luca Bruno, SITA/Richard Shotwell/Invision/AP

Tagy: Bradley Cooper Jennifer Lopez Natalie Portman Tobey Maguire Blake Lively Rob Lowe Kim Cattral

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov