Hviezda Teórie veľkého tresku je šťastím bez seba: Stal sa otcom!

Johnny Galecki
05.12.2019Herci a herečkyObrovská radosť! Americký herec Johnny Galecki a jeho 21-ročná priateľka Alaina Meyer sa stali rodičmi. O radostnej novine, že na svet privítali syna, informovala v stredu 44-ročná hviezda Teórie veľkého tresku na sociálnej sieti Instagram.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Obľúbený seriálový herec zverejnil fotografiu, na ktorej sa všetci traja držia za ruky, pričom k nej pridal úprimné vyznanie: „S plným a vďačným srdcom vítame nášho krásneho syna v tomto neuveriteľnom svete. Ďakujem za všetku lásku a podporu.“

Pár už v máji odhalil, že očakávajú chlapca. "Všetkým, ktorí hlasovali za chlapca, mali ste pravdu!," informovali zaľúbenci cez príbeh na sociálnej sieti. Začiatkom tohto roka však herec pripustil, že dúfa v dievča.

Pár oznámil správu o potomkovi 3. mája na Instagrame, že "čoskoro privítajú maličkého do tohto bláznivého a úžasného sveta." Popritom však vyzvali fanúšikov a verejnosť, aby v tomto "slávnostnom čase" rešpektovali ich súkromie. Pár spolu začal randiť minulý rok.

Johnyho Galeckiho poznáme ako Leonarda Hofstadtera zo seriálu Teória veľkého tresku, ktorý 16. mája zabalil svoju 12. sezónu. Okrem úspešného seriálu má na konte množstvo filmov, ako napríklad Hancock (2008), Vymedzený čas (2011), Kruhy (2017) a najnovšie Psie poslanie 2 (2019). Jeho partnerka Alaina Meyer je modelkou.

Zdroj: telkáč 

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: SITA/Photo by Jordan Strauss/Invision/AP, Instagram/sanctionedjohnnygalecki

Tagy: Teória veľkého tresku Johnny Galecki Alaina Meyer

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov