Ryšavá kráska žiari šťastím! Emma Stone sa zasnúbila: FOTO Čo to má s prsteňom?

08.12.2019Herci a herečkyHviezda La La Landu má obrovský dôvod na radosť! Konečne našla toho pravého. Scenárista večernej šou Saturday Night Live Dave McCary pokľakol a požiadal svoju lásku o ruku.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pár sa zásnubami pochválil na Instagrame. McCary zverejnil fotografiu, na ktorej je spolu s Emmou Stone. Obaja žiaria šťastím a herečka sa chváli krásnym prsteňom, ktorý je však trochu rozmazaný. Ich úsmevy však hovoria za všetko. 

To pravé orechové!

Fotka nepotrebovala ani popis, stačili dve krásne srdiečka. Emma Stone chodí s McCarym od roku 2017. Na sociálnych sieťach sa veľmi neobjavovali a svoj vzťah si držali pekne v súkromí. Po dvoch rokoch sa zdá, že je to to pravé pre oboch. Herečka predtým niekoľko rokov chodila s hereckým kolegom Andrewom Garfieldom.

Herečka sa preslávila v niekoľkých snímkach, no diváci ju poznajú zrejme najviac z muzikálu La La Land, kde si opäť zahrala s Ryanom Goslingom. Do povedomia širšej verejnosti sa dostala vďaka úlohe Jules v hite Superbad. Nasledovala komédia Bývalých sa nezbavíš a kultový Zombieland. Za svoj výkon v tínedžerskej komédii Panna alebo Orol bola nominovaná na Zlatý Glóbus. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Stone (@emmastone),

Zahrala si aj vo filmoch Bláznivá, hlúpa láska s Ryanom Goslingom, Čiernobiely svet, The Amazing Spiderman, Gangster Squad: Lovci mafie, Birdman či pokračovanie Zombielandu. Na Oscara bola nominovaná celkom trikrát. Dvakrát za vedľajšiu úlohu vo filmoch Birdman a Favoritka a raz za hlavnú úlohu v muzikáli La La Land, ktorú aj premenila a domov odišla so zlatou soškou. Najbližšie sa objaví v novom filme 101 dalmatíncov ako Cruella de Vil.

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: SITA/AP/Invsion/Richard Shotwell

Tagy: Emma Stone Dave McCary

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov