Seriál plný sexi opálených tiel: FOTO Hviezdy Pobrežnej hliadky po 30 rokoch... Vek im pristane!

12.12.2019Herci a herečkyAkčný seriál plný opálených a krásnych mladých tiel. Reč je o hite 90. rokov, Pobrežnej hliadke, ktorej vďačí mnoho hercov za otvorenie dverí do nových príležitostí ako aj veľkej fanúšikovskej základni. Je tomu ťažké uveriť, no od vysielania prvej časti prešlo 30 rokov. Ako sa najväčšie hviezdy seriálu za ten čas zmenili a ako sa s ich životom pohral osud?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pobrežná hliadka bol americký akčný dramatický seriál o plavčíkoch, ktorí hliadkujú na kaliforných plážach v Los Angeles a zachraňujú ľudí pred utopením. V hlavnej úlohe sa predstavil David Hasselhoff. Prvá séria sa začala vysielať v roku 1989, no po jej konci sa so seriálom stoplo z dôvodu vysokých výrobných nákladov.

David Hasselhoff však spolu s tvorcami a výkonnými producentmi cítil, že tento seriál má potenciál a tak ho v roku 1991 obnovil pre prvý syndikátový trh a navyše do neho investoval aj vlastné peniaze. Hasselhoff dostal titul výkonného producenta. Jeho zmluva stanovovala licenčné poplatky, ktoré mu mali byť vyplatené z opakovaných ziskov, čo mu poskytlo finančnú slobodu na odkúpenie práv na Baywatch od NBC.

Séria bola mimoriadne úspešná, najmä v medzinárodnom meradle. Celkovo sa teda natočilo 11 sezón a spolu 242 epizód. Posledné dve série, ktoré boli od roku 1999 do 2001, sa divákom predstavili s viacerými zmenami, veľkou prestavbou a v Amerike aj pozmenením názvu seriálu na Baywatch: Havaj. Poďte sa s nami pozrieť, ako šiel čas s hlavnými hrdinami seriálu.

David Hasselhoff - Mitch Buchannon

David Hasselhoff pri uvedení série nebol pre divákov nováčik, preslávila ho totiž už rola Michaela Knighta v seriáli Knight Rider. Po jeho legendárnej úlohe plavčíka Mitcha Buchannona jeho sláva rástla, obsadzovali ho do rôznych šou, seriálov a hral v množstve filmov, ako napríklad Vybíjaná (2004), Eurotrip (2004), Klik (2006), Hop (2011), Bláznivá jazda v L. A. (2014), Macík 2 (2015), Strážcovia Galaxie 2 (2017) či v Pobrežnej hliadke z roku 2017.

David Hasselhoff je okrem herca aj výborný spevák. Počas života holdoval aj alkoholu, čo dosvedčila aj jeho právny zástupca Mel Goldsman, keď ho v máji 2009 označil za „zotavujúceho sa alkoholika“. Hasselhoff bol viac krát ženatý.

Prvýkrát sa oženil s herečkou Catherine Hickland v roku 1984, no v marci 1989 sa manželstvo skončilo rozvodom. O 9 mesiacov neskôr sa už konala svadba s herečkou Pamelou Bachovou, s ktorou má dve dcéry. Ani toto manželstvo však nevydržalo a v januári 2006 Hasselhoff oznámil, že žiada o rozvod pre nezmieriteľné rozdiely. V roku 2012 začal Hasselhoff randiť s Hayley Roberts, ktorú si v roku 2018 vzal v Taliansku.

Jeremy Jackson -  Hobie Buchannon

Jeremy Jackson stvárnil syna Micha Buchannona od druhej série, nakoľko jeho prvý predstaviteľ podľa tvorcov "rýchlo dospieval". Jackson sa objavil v 159 epizódach televízneho seriálu, teda viac ako ktorýkoľvek iný herec okrem Davida Hasselhoffa. Počas natáčania mal problémy s drogami, pričom zhruba po roku 2001 priznal, že skoncoval so svojou závisloťou. V roku 2017 bol Jackson odsúdený na 270 dní vo väzení za bodnutie v roku 2015. Aktuálne sa venuje fitness a jiu jitsu.

Pamela Anderson - C. J. Parkerová

Narodená v kanadskej provincii, s fínskými a ruskými koreňmi. Reč je o Pamele Anderson, ktorej plastika otvorila dvere do brandže reklamy a spolu s jej vypracovanou postavou sa z nej stala tzv. "bohyňa sexu". Prenikla do modelingu aj na titulky časopisu Playboy. Do Pobrežnej hliadky prišla v roku 1992, kde účinkovala v úlohe C. J. Parkerovej päť sezón. Po nej hrala v niekoľkých filmoch a seriáloch, no nešlo o nič prevratného. 

Anderson bojuje za práva zvierat a tiež sa angažuje v pomoci ľuďom postihnutých AIDS a HIV. Počas svojho života mala po boku množstvo mužov. V 1995 sa vydala za bubeníka Tommy Leea, ktorého poznala asi 4 dni a majú spolu dvoch synov. Lee však počas manželstva napadol Pamelu a skončil vo väzení. Pár sa rozviedol v roku 1998. Neskôr sa zasnúbila so spevákom Kidom Rockom, s ktorým sa rozišla v roku 2003, no o tri roky sa konala svadba aj rozvod.

V roku 2007 si vzala filmového producenta Ricka Salomona, s ktorými zosobášená vydržala rok. V roku 2014 sa opäť vzali, no manželstvo opäť nevydržalo dlhšie ako predtým. V roku 2017 začala chodiť s francúzskym futbalistom Adilom Ramim, no tento rok v júni oznámila rozchod. Pamela raz priznala, v detstve bola obeťou sexuálneho obťažovania a ked mala 12 a 14 rokov, tak ju znásilnili. 

Alexandra Paul - Stephanie Holden

Alexandra Paul doteraz účinkovala vo viac ako sto filmoch a televíznych programoch, pričom jej prvá herecká úloha prišla už v roku 1982. V Pobrežnej hliadke stvárňovala Stephanie Holden, kde hrala od roku 1992 do 1997. Paul sa vydala za Iana Murraya ​​v roku 2000, pár je bezdetný. V roku 2015 sa stala certifikovaným poradcom zdravia a podniká v oblasti koučovania v oblasti wellness. Je tiež otvorenou aktivistkou v oblasti práv zvierat, životného prostredia, mieru a práv homosexuálov.

David Charvet - Matt Brody

Francúzsky herec, spevák a model David Charvet si v seriáli zahral sexi plavčíka Matta Brodyho, ktorého stvárňoval tri sezóny. V rokoch 1996 až 1998 sa na obrazovkách objavoval ako Craig Field v Melrose Place. V roku 1999 si dal od hrania pauzu a začal sa venovať hudobnej kariére. Neskôr sa blysol ešte vo filmoch, ako Chlapec od susedov (2002), Posadnutá učiteľom (2010) či v dráme Prisoners of the Sun (2013). V roku 2011 si vzal herečku Brooke Burke, s ktorou má dve deti. Vlani dvojica oznámila, že sa po siedmich rokoch rozviedli.

Erika Eleniak - Shauni McClain

Playmate s ukrajinskými koreňmi Erika Eleniak sa preslávila svojou rolou Shauni McClain, ktorú hrávala v Pobrežnej hliadke od roku 1989 do roku 1992. Jej filmový debut bola rola v dráme E.T. - Mimozemšťan (1982). Menšie úlohy si potom zahrala vo viacerých snímkach, no skôr išlo o neúspešné béčkové filmy. Eleniak sa vydala za Filipa Goglia v roku 1998, ale len po šiestich mesiacoch sa manželstvo skončilo rozvodom. V roku 2001 začala chodiť s Rochom Daigleom, s ktorým sa neskôr zosobášila. Má s ním dcéru.

Yasmine Bleeth - Caroline Holden

Yasmine Bleeth otvorila Pobrežná hliadka dvere do ďalších projektov a ľudia ju považovali za jednu z najkraších a najsexi osobností na svete. V roku 2000 priznala, že je závislá od kokaínu a dobrovoľne išla na liečenie, no v roku 2001 spôsobila nehodu pod vplyvom drog, pričom v jej aute aj dome našli množstvo kokaínu. Neskôr sa však zo závislosti dostala. Svojho manžela stretla na klinike, kde sa liečila. V roku 2002 sa vzali a žijú spolu v Los Angeles. 

Pozrite sa, ako sa zmenili aj ďalšie hviezdy seriálu:

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: Photo © National Broadcasting Company (NBC); Video: YouTube/Toksa RL, IDAJ Producciones

Tagy: Pamela Anderson Pobrežná hliadka David Hasselhoff Alexandra Paul Yasmine Bleeth Jeremy Jackson David Charvet Erika Eleniak

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov