ŠOK v Hollywoode: Herečka z Kapitána Ameriky čelí obvineniu, brutálna vražda!

04.01.2020Herci a herečkyToto zrejme v marvelovskom vesmíre a ani v Hollywoode nikto nečakal! Jedna z herečiek, ktorá sa objavila vo filme Kapitán Amerika, čelí obvineniu z vraždy. Zahrala si jednu zo Starkových dievčat a bola aj asistentkou režiséra. Čo stojí za týmto otrasným činom, zatiaľ nie je známe.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Mollie Fitzgerald (38) si zahrala v Kapitánovi Amerika v roku 2011 malú úlohu. Ak sa chcela stať herečkou, jej plány sa už zrejme nenaplnia. Americká polícia ju obvinila z otrasného činu. Na predmesti Kansasu dobodala a zabila svoju vlastnú matku. 

Brutálna vražda

Mollie Fitzgerald zatkli tento týždeň v utorok a obvinii ju z vraždy potom, čo našli jej matku Patriciu Fitzgerald mŕtvu v jej dome ešte 20. decembra. Informovala o tom miestna polícia. Herečka je momentálne vo väzbe a kaucia je stanovená na 500-tisíc dolárov. Pred súd sa postavila vo štvrtok a ďalší ju čaká 9. januára. Polícia prípad aj naďalej vyšetruje, no detaily zatiaľ neprezradila. Herečku našli na mieste činu s menšími zraneniami a odviezli ju do nemocnice.

Jej matka sa na predmestie Kansasu presťahovala z Houstonu po niekoľkých rokoch, povedal brat zavraždenej ženy Gary Hunziker pre noviny Kansas City Star. O smrti sestry nevie nič viac. „Boli sme šokovaní,“ uviedol. „Nezáleží na okolnostiach. Všetko je to o strate sestry,“ dodal. Miestne médiá informovali, že pohreb sa konal tento piatok. Po Patricii ostal milujúci manžel a ľudia o nej hovoria, že to bola jedna z najmilších osôb na zemi. Pomáhala ľuďom, zvieratám a milovala šport.

Úloha v marvelovke

Fitzgerald si vo filme Kapitán Amerika: prvý Avenger zahrala malú úlohu, bola jednou zo Starkových dievčat. Okrem toho bola aj asistentkou režiséra marvelovky Joea Johnstona. „Byť súčasťou tejto produkcie bola jedna z najlepších skúseností v mojom živote,“ povedala herečka ešte v roku 2011.

Okrem toho pôsobila ako producentka a režisérka nízkorozpočtových filmov The Creeps či The Lawful Truth. Na oboch spolupracovala v Johnstonom. Poslednýkrát sa na filmovom plátne objavila v roku 2018 v kriminálke Trouble Is My Business. Momentálne pracovala na dokumente Fireball.

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: Johnson County Sheriff's Office, YouTube, Video: YouTube/Teen Star

Tagy: Kapitán Amerika Mollie Fitzgerald

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov