Obrovský smútok! Tvrďák The Rock prišiel o milovanú osobou: Ešte na Vianoce žiarili šťastím

16.01.2020Herci a herečkyDwayne Johnson prežíva jedno z najsmutnejších období. Vo veku 75 rokov zomrel jeho milovaný otec a zápasník Rocky Johnson známy pod prezývkou Soul Man. The Rock mal s otcom veľmi dobrý vzťah.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Rockyho Johnsona pozná wrestlingový svet veľmi dobre pod prezývkou Soul Man. Profesionálny zápasník a otec známeho herca a tiež bývalého zápasníka zomrel včera vo veku 75 rokov. Infromovala o tom spoločnosť World Wrestling Entertainment.

Milovaný otec

Dwayne Johnson je herec, producent a tiež bývalý zápasník, ktorý šiel v otcových šľapajách. So svojím otcom mal naozaj veľmi blízky vzťah, ešte minulý rok daroval svojmu otcovi nové auto i dom. Rocky Johnson začal svoju kariéru ešte v 60. rokoch a bol to práve on, kto priviedol svojho syna k zápaseniu a bol jeho trénerom ešte skôr, ako sa z neho stal slávny herec. 

Svojmu synovi sa venoval najviac, ako vedel a bol na neho podľa vlastných slov naozaj tvrdý. Dwayne sa nikdy nevzdal a stal sa z neho rovnako dobrý zápasník a neskôr herec v akčných filmoch. Dnes ho však poznáme aj ako komediálneho herca. Rocky Johnson počas svojej kariéry bojoval proti rasizmu a minulý rok vydal svoju autobiografiu, do ktorej napísal predslov práve Dwayne. So zápasením skončil v roku 1991 a v roku 2008 ho uviedla do Siene slávy spoločnosti WWE. 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: SITA/AP/Joel C Ryan/Invision

Tagy: Jumanji Dwayne Johnson The Rock

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov