Čítať si o sebe na internete? Nádherná Emilia Clarke v tom má jasno!

Emilia Clarke
05.02.2020Herci a herečkyEmilia Clarke nečíta o sebe na internete. Rodáčka z Londýna si tak nespája vnímanie druhých s tým, ako sa vníma ona sama.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Anglická herečka Emilia Clarke o sebe nevyhľadáva a nečíta veci na internete. Vďaka tomu si tak nespája to, čo si ostatní myslia, s tým, ako sa hodnotí ona sama. "Negooglujem si veci o sebe. Na nič sa nepozerám. A to je pre mňa recept na úspech pri vysporiadaní sa so slávou a akýmikoľvek následnými zlyhaniami," vyjadrila sa 33-ročná rodáčka z Londýna pre magazín Body and Soul.

Herečka sa to podľa svojich slov naučila po prvom roku v seriáli Hra o tróny (2011 - 2019) a po zdravotných problémoch s hlavou. "Ak sa pokúsite nespájať váš zmysel pre vlastnú hodnotu s tým, čo ostatní ľudia vnímajú ako úspech, potom si to nebudete spájať s tým, čo môžu vnímať ako neúspech," dodala.


Mohlo by vás zaujímať: Krásna herečka sa hejterov nebojí: Chcel si, aby som sa cítila zle? Nevyšlo!


Emilia Isobel Euphemia Rose Clarke je známa najmä ako Daenerys Targaryen zo spomínaného seriálu Hra o tróny (2011-2019). Okrem toho sa predstavila vo filmoch Spike Island (2012), Dom Hemingway (2013), Terminator: Genisys (2015), Predtým, ako som ťa spoznala (2016), Solo: A Star Wars Story (2018) a Last Christmas (2019). V roku 2014 ju pánsky online magazín AskMen.com vyhlásil za najpríťažlivejšiu ženu sveta, v septembri 2015 ju zasa magazín GQ označil za Ženu roka a v októbri ju pánsky mesačník Esquire vyhlásil za Najsexi ženu.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/Vianney Le Caer/Invision/AP

Tagy: Emilia Clarke

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov