81-ročný otec Angeliny Jolie sa nákazy nebojí: Na verejnosti žiadne rúško... Spolieha sa na Boha

Jon Voight
05.04.2020Herci a herečky81-ročný americký herec Jon Voight patrí medzi hollywoodske hviezdy, ktoré vo svete filmu zanechali po sebe nezameniteľnú stopu a množstvo hercov sa mohlo od neho učiť. V súčasnej situácii však nie je práve najlepším príkladom zodpovednosti. Na verejnosti chodí bez ochranných prostriedkov a spolieha sa pravdepodobne len na pomoc od Boha.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Hollywoodsky herec so slovenskými koreňmi a otec Angeliny Jolie patrí so svojím vekom 81 rokov do rizikovej skupiny, pre ktorú je ochorenie Covid-19, ktoré spôsobuje nový koronavírus, viac ako nebezpečné. Napriek svojmu veku však Jon Voight za svojimi mladšími hereckými kolegami nezaostáva. Na twitteri zverejnil už niekoľko videí, v ktorých cituje z Biblie a modlí sa za Ameriku, kde koronavírus udrel v plnej sile. Stala sa novým ohniskom nákazy a dennodenne tam pribúda množstvo mŕtvych.

"Tento národ je pod božou ochranou. Jozue zdvihol svoju archu a ukáže svojmu kráľovstvu, že tento vírus nevyhubí jeho ľud. Bude bojovať do konca a predvedie Ježišovi svoje modlitby," povedal v jednom z videí na sociálnej sieti s prosbou Boha, aby vyhnal zo sveta nový koronavírus, ktorý je podľa neho "prekliatím, ktoré ovládlo ľudstvo strachom". 

"Moji spoluameričania, prekonáme tento vírus. Buďme silní, pretože sme dostali ten najväčší dar pre ľudstvo - sme všetci Božie deti. Boh tomuto národu požehnal. Kiež by Boh opatroval aj nášho prezidenta a jeho rodinu," dodal hollywoodsky herec na sociálnej sieti, pretože je známe, že patrí k veľkým stúpencom Donalda Trumpa. 

Na svoje modlitby sa ale očividne spolieha oveľa viac, ako na všetky ochranné pomôcky. Tie v súčasnej situácii pomáhajú zabrániť šíreniu nového koronavírusu. Fotografi ho totiž v Los Angeles  v posledných dňoch už niekoľkokrát prichytili, ako nakupuje v miestnej štvrti Bel-air bez toho, aby som chránil tvár rúškom či respirátorom. Snáď vie, čo robí. 

Jon Voight je známy z filmov Polnočný kovboj (1969), Vyslobodenie (1972), Návrat domov (1979), či Splašený vlak (1986). Ďalej si zahral v snímkach ako Anakonda (1997), Nepriateľ štátu (1998), Pearl Harbor (2001), Lovci pokladov (2004), Transformers (2007) či Fantastické zvery a ich výskyt (2016). 

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: SITA/Photo by Evan Agostini/Invision/AP

Tagy: Jon Voight

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov