Ženy po ňom šalejú: FOTO Súkromie sexsymbolu z nového erotického hitu odhalené, bojoval s depresiou

19.06.2020Herci a herečkyPoľský erotický film 365 dní zažíva na Netflixe divácky boom. V poľských kinách sa síce začal premietať už v januári, no na Slovensku a aj vo viacerých krajinách sa nachádza v súčasnosti na prvej pozícii v sledovanosti. Film, ktorý bol natočený podľa rovnomennej knihy autorky Blanky Lipinskej, svojmu úspechu u divákov vďačí určite aj kvôli predstaviteľovi hlavnej postavy Massima. Nazrite s nami do jeho súkromia.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Taliansky herec Michele Morrone, ktorý v pikantnom filme 365 dní, streamovanom na Netflixe, stvárnil hlavnú postavu, sicílskeho mafiána Dona Massima Torricelliho, sa narodil 3. októbra 1990 v obci Melegnamo. Jeho otec, ktorý pracoval ako stavebný robotník, zomrel, keď mal Michele 12 rokov. Má tri staršie sestry a brata, ktorý je fotografom. V súčasnosti žije v Ríme.

Morrone sa od mlada snažil zarábať si vlastné peniaze, aby sa mohol posúvať v sne stať sa hercom. Pracoval na stavbe a rozdával letáky na ulici. Prvú rolu dostal v talianskej sérii, v ktorej hral mladého chlapca, študenta plávania. Bola to jeho vysnívaná úloha, pretože mnoho rokov trénoval plávanie.

Má dvoch synov, za sebou rozvod aj ťažké obdobie

Vo svojich 29 rokoch už má za sebou manželstvo s libanonskou módnou návrhárkou Roubou Saadeh, s ktorou má dve deti, a to synov Marcuda a Bradoa. S manželkou sa rozviedli v roku 2018 po štyroch rokoch manželstva.

„Pred rokom a pol som sa chystal opustiť všetko (hranie aj hudbu). Po rozvode s mojou ženou som bol v ťažkom depresívnom stave," napísal Morrone v úprimnej spovedi v jednom z jeho príspevkov na Instagrame. Dôvodom bolo, že po rozvode sa jeho exmanželka presťahovala z Milána, kde žili, späť do Bejrútu, a vzala si so sebou aj deti. "Našiel som si prácu záhradníka v odľahlej dedine s 1000 obyvateľmi, pretože som nemal veľa peňazí," priznal.

Čoskoro mu bola ale ponúknutá rola Massima a on sa jej chopil. „Život je zvláštny. Keď si dole, osud pred teba stavia správny vlak a ak si silný, môžeš si ho vziať. Vždy ver v seba... VŽDY,“ uviedol. 

Na otázku, prečo sa s takouto osobnou vecou chcel zdôveriť fanúšikom, odpovedal poľským novinám Dziennik Zachodni. "Chcel som to urobiť, pretože depresia je niečo skutočné, čo ovplyvňuje mnoho ľudí, nie je to iba vedecký koncept," vysvetlil. "Týmto spôsobom som chcel pomáhať ľuďom s depresiou a ukázať na svojom vlastnom príklade, že je možné dostať sa z tohto stavu. Ľudia ma vidia ako silného, ​​statného muža, ktorý uspeje v živote. Rovnako ako všetci ostatní sa však musím vyrovnať s mnohými problémami, nátlakom a slávou. Je to pekné, ale niekedy aj únavné," hovorí Morrone.

Ako získal hlavnú rolu vo filme 365 dní?

Morrone mal naozaj veľké šťastie v čase, kedy už človek prestáva dúfať v pozitívnu zmenu. Na to, aby získal rolu sicílskeho mafiána Massima, sa nemusel zúčastniť na žiadnom kastingu. Jedného dňa ho talianska agentúra informovala, že producenti poľského filmu hľadajú talianskeho herca a niekoho presne, ako je on.

"Rozhodol som sa zapojiť sa do tohto filmu, aj keď som, samozrejme, musel toto rozhodnutie prehodnotiť. Bola to pre mňa príležitosť ísť za hranice Talianska, začať medzinárodnú kariéru. A ako vidíte, vyplatilo sa to," uviedol pre noviny Dziennik Zachodni.

Ako je to medzi ním a hlavnou hrdinkou filmu?

V rozhovore pre poľský bulvárny portál Plotek Morrone uviedol, že spolu s Annou Mariou Siekluckou stvárňujúcou Lauru Biel, ktorá sa mala do Massima zaľúbiť za 365 dní, sa pri natáčaní filmu stali „veľmi dobrí priatelia“. "Boli sme nútení byť priateľmi, ale stali sme sa skutočnými. Mám rád Annu," dodal. O sexuálnych scénach prezradil, že aj keď v konečnom výsledku vyzerali reálne, neboli skutočné. 

Fanúšikovia snímky 365 dní dúfajú, že hviezdy filmu budú spolu chodiť aj v reálnom živote. „Niektorí z nich chcú, aby sme tvorili pár,“ povedal Morrone, keď vysielal so Siekluckou na Instagrame Live prenos. "Niekedy je ale priateľstvo oveľa dôležitejšie," reagoval na túžbu fanúšikov.

Talentovaný herec, spevák aj maliar

Okrem toho, že aktuálne hviezdi ako herec v spomínanom filme, niekoľko pesničiek, ktoré sa v snímke objavili, naspieval práve on. Jednou z najobľúbenejších je singel „Hard for me“ propagujúci práve tento film.

To však nie je všetko. 29-ročný Talian ešte aj maľuje, aj keď sú niektorí ľudia zmätení jeho umením. "Ľudia hovoria, že vaše obrazy sú desivé, ale to je v nich to najatraktívnejšie," napísal niektorý z jeho fanúšikov pod príspevok jedného z jeho obrazov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My world. . @raffaelecerracchio

Príspevok, ktorý zdieľa Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial),

V súčasnosti je tento príťažlivý Talian podľa dostupných informácií slobodný, no je možné, svoju polovičku pred médiami a svetom len dobre skrýva.

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: Photo © Next Film, Instagram, Video: Youtube

Tagy: 365 dní Michele Morrone

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov