Babyboom pokračuje: Emma Roberts je tehotná! Prezradila ju jej mama

Emma Roberts
27.06.2020Herci a herečkyBabyboom v Hollywoode pokračuje. Podľa najnovších informácií je tehotná neter Julie Roberts Emma. Otcom jej prvého dieťaťa má byť herec Garrett Hedlund, s ktorým tvorí pár len niečo vyše roka. Informáciu nepotvrdil ani jeden z nich, no na sociálnej sieti to prezradila mama herečky.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Informáciu priniesol americký magazín US Weekley vo svojom podcaste. Zatiaľ sa teda zdá, že herečka začína vo svojom živote novú kapitolu. Tehotenstvo ešte nepotvrdila ani herečka, ani jej partner. Prezradila ich však mama Emmy Roberts, ktorá komentovala jeden z príspevkov na sociálnej sieti Instagram, profil si potom zmazala. 

Prezradila ich mama

Tehotenstvo nepriamo potvrdila mama Emmy Roberts Kelly Cunningham, ktorá sa Instagrame odpovedala na množstvo blahoželaní. „Kelly, je Emma tehotná?“ znel jeden z príspevkov. „ÁNO!!“ napísala mama. V ďalšom príspevku jej gratulovali, že sa stane babkou. Cunningham poďakovala s tým, že je veľmi nadšená. Dnes však už jej profil neexistuje.

Nová kapitola

Roberts tvorila tvorila dlhých päť rokov pár so svojím hereckým kolegom Evanom Petersom. Mnohí fanúšikovia aj po ich rozchode i potom, čo si každý našiel nového partnera, verili, že sa dajú dokopy. To už zrejme nebude možné. Emma Roberts sa dala s Hedlundom dokopy minulý rok v marci. Fotografi ich prichytili ako sa držia za ruky v Los Angeles. „Garrett a Emma boli priateľmi, ale toto je niečo nové, sú spolu len pár týždňov,“ uviedol vtedy zdroj pre US Weekley. 

Odvtedy tvoria herci pár a svoj vzťah veľmi neskrývajú a spoločne začínajú novú kapitolu v ich životoch. Vzťah s Hedlundom sa zdá byť pokojnejší, ako s Petersom. Napriek tomu sa Roberts a Peters rozišli v dobrom. Hedlund predtým chodil s herečkou Kirsten Dunst. 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: SITA/Photo by Willy Sanjuan/Invision/AP

Tagy: Emma Roberts Garrett Hedlund

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov