ŠOK Ďalší hollywoodsky herec skončil v nemocnici: Mel Gibson prekonal koronavírus!

25.07.2020Herci a herečkyAmerického herca a režiséra Mela Gibsona v apríli na týždeň hospitalizovali v nemocnici po tom, ako bol pozitívne testovaný na ochorenie COVID-19. Informovala o tom v piatok spravodajská televízia CNN.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Šesťdesiatštyriročný Gibson bol hospitalizovaný v USA a dostával liek s účinnou látkou remdezivir. Uzdravil sa a jeho test na prítomnosť nového druhu koronavírusu bol negatívny. Rovnako boli negatívne aj ďalšie testy, ktoré mu doteraz robili. 


Mohlo by vás zaujímať: V Hollywoode sa môže natáčať, no má to háčik! Hanks otvorene: Nikto nevie, kedy začneme


Gibson skončil v nemocnici

Jeho zástupca informáciu potvrdil pre Daily Telegraph Australia. "V apríli ho pozitívne testovali a týždeň strávil v nemocnici. Bol liečený liekom remdezivir a odvtedy bol mnohokrát negatívne testovaný. Taktiež sa u neho potvrdili protilátky," povedal zástupca. 

Novým koronavírusom sa ešte v marci nakazili aj americký herec a režisér Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilsonová. Stali sa tak prvým celebritným párom, ktorý oznámil nákazu novým druhom koronavírusu. Obaja najskôr z austrálskej nemocnice a potom z domácej karantény na sociálnych médiách informovali o svojom zdravotnom stave. Medzi známymi osobnosťami infikovanými koronavírusom bola aj manželka španielskeho premiéra Pedra Sáncheza, monacký princ Albert či britský princ Charles.

Zdroj: TASR 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: SITA/AP/Vianney Le Caer/Invision

Tagy: Mel Gibson koronavírus

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov