Po dvoch potratoch ďalšie dieťa! Baldwin piatykrát otcom: FOTO Cestou do pôrodnice stihli aj obed

11.09.2020Herci a herečkyKonečne sa to podarilo! Manželka Aleca Baldwina mu tento týždeň porodila piate dieťa. Radostná správa prichádza po naozaj krušných mesiacoch. Prianie mať piate dieťa však bolo silnejšie. Hilaria prekonala minulý rok dva potraty, ani to ju však neodradilo.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Hilaria Baldwin sa stala piatykrát mamou. Má za sebou náročné dva roky, no stálo to za to. V roku 2019 prekonala dva potraty, v apríli a v novembri. So všetkými zážitkami a pocitmi sa Hilaria podelí na sociálnej sieti Instagram. Len tri mesiace po poslednom potrate oznámila, že je opäť tehotná. Ďalší chlapček sa narodil v utorok. 

Pred pôrodom si odskočili na obed

Tesne pred pôrodom si Hilaria ešte poslednýkrát odfotila tehotenské bruško. Stihli si dať ešte selfie a dokonca si odskočiť na obed v uliciach New Yorku. "Pomedzi kontrakcie sme si stihli dať selfie..." napísala na jednej fotografii. "Potom sme sa zastavili, aby si Alec dal jeho prvé "nedomáce" jedlo za šesť mesiacov. Bol taký nadšený. Dokonca aj keď jedol s rodiacou ženou s smradľavých newyorských uličkách," napísala so smajlíkom Hilaria. 

Toto je náš malý Eduardo!

V poradí štvrtý chlapček a piate dieťa Baldwinovcov sa narodilo v utorok 8. septembra. "Včera sa nám narodilo dieťatko. Je perfektný a my nemôžeme byť šťastnejší," napísala. Meno vyberali všetci Baldwinovci, teda aj deti alebo ako ich Hilaria volá... malý "baldwinitos". Nakoniec sa zhodli. "Radi by sme vám predstavili Eduarda Pau Lucasa Baldwina," oznámila Hilaria. "Jeho meno znamená "bohatý strážca mieru a svetla". Milujeme ťa," dodala. 

Chcem piate dieťa!

Piate tehotenstvo oznámila tiež prostredníctvom Instagramu, kde sa zdôveruje so všetkým. "Práve sme dostali skvelú správu, že je všetko v poriadku a aj toto maličké je zdravé. Chcela som to s vami zdieľať. Tak do toho ideme znova," napísala Hilaria. Baldwinova manželka má s hercom štyri deti a na sociálnej sieti so svojimi fanúšikmi pravidelne zdieľa zážitky s ratolesťami. Okrem toho sa podelila aj s oboma tehotenstvami aj následnými emóciami po potratoch.

Alec pred niekoľkými mesiacmi priznal, že by mu päť detí stačilo. Okrem štyroch potomkov s Hilariou má dcéru aj s bývalou manželkou a herečkou Kim Basinger, s ktorou prežil naozaj búrlivý vzťah. "Ach áno, ona by túto výzvu rada podstúpila, ale ja som ten, kto je proti," priznal minulý rok v marci Baldwin. Hilaria Baldwin sa živí ako učiteľka jógy. Nakoniec sa im to podarilo. Gratulujeme!

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: SITA/AP/Evan Agostini/Invision, Instagram/Hilaria Baldwin

Tagy: Alec Baldwin Hilaria Baldwin

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj