Radostná správa: Herečka z Oteckov je tehotná! Čakáme bábo, držte nám palce

29.10.2020Herci a herečkyZdá sa, že babyboom pokračuje. Slovenská herečka Dominika Kavaschová na Instagrame oznámila, že spolu s priateľom čakajú prvé dieťatko. Herečka je momentálne známa najmä zo seriálu Oteckovia.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

S celebritnými bábätkami sa roztrhlo vrece. Ďalšia obľúbená herečka oznámila radostnú novinku. Čoskoro sa pridá do klubu mamičiek. S priateľom, hercom Danielom Fischerom čakajú prvé bábätko. Novinku oznámila prostredníctvom sociálnej siete Instagram. 

Čakáme bábo, držte nám palce!

"Naši drahí a milí, čo nás máte radi a prajete nám, máme krásnu správu :) Čakáme bábo, veľmi sa naň tešíme. Držte nám palce, juch," napísala k fotke herečka v instapríbehu. Po tejto správe sa strhla lavína prianí, ža čo je herečka naozaj vďačná. "Píšete nám také krásne správy, až sa mi chce plakať. Ste úžasní, moc ďakujeme," napísala v ďalšom príspevku. Na druhý deň opäť poďakovala všetkým. 

S Fischerom tvorí herečka pár necelý rok a spolu účinkujú aj na doskách Slovenského národného divadla. Ich história však siaha ďalej. Spoznali sa ako študenti na umeleckej škole, cestu k sebe si našli až o pár rokov. Prednedávnom zložil dokonca so svojou kapelou pieseň "Donďa", ako herečku prezývali na vysokej škole. Pieseň napísal ešte v čase, keď boli len kamarátmi. Herečka sa objavila aj v jeho klipe. Šťastnému prátu gratulujeme!

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: Instagram/Dominika Kavaschová

Tagy: Dominika Kavaschová Oteckovia

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov