Legendárny herec bol na pokraji smrti: Tohto sa vzdal a navždy mu to zmenilo život

Anthony Hopkins
02.01.2021Herci a herečkyAnthony Hopkins len pred pár dňami oslávil svoje 83. narodeniny. Táto žijúca herecká legenda patrí bezpochyby k najlepším hercom, akých sme kedy mohli vidieť na striebornom plátne. No aj on mal svojich démonov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Aj keď Sir Anthony Hopkins nedávno oslavoval narodeniny, svojim fanúšikom sa na sociálnej sieti Twitter prihovoril pri úplne inej príležitosti. Rovnako ako mnohí iní, aj on podľahol démonom. Konkrétne tomu vo fľaši. Herec sa totiž môže pochváliť, že už 45 rokov sa nedotkol alkoholu.

Legendárny Samuel L. Jackson oslavuje narodeniny: Jeho vek by mu tipoval len málokto!

„Pred 45 rokmi som konečne precitol. Smeroval som ku katastrofe a upíjal som sa k smrti. Nechcem vám nič kázať, no mám pre vás odkaz,“ začal na úvod svojho príspevku. V tom momente sa slávny herec opýtal samého seba, či chce ešte žiť, alebo jednoducho zomrieť. A vám už je asi jasné, ktorú možnosť zvolil.

Ako sám dodáva, zrazu pocítil úľavu a jeho život bol odvtedy úžasný. Ľuďom odkázal, aby sa nevzdávali a pridal aj zaujímavú myšlienku, že dnešok je dňom, ktorého sme sa ešte včera báli. Anthony Hopkins sa preslávil hlavne postavou Hannibala Lectera vo filme Mlčanie jahniat. Za túto postavu získala aj Oscara. Naposledy sa nominácie dočkal minulý rok, konkrétne za film Dvaja pápeži. 

Zdroj: telkáč 

Foto: SITA/Photo by Richard Shotwell/Invision/AP, Video: Twitter

Tagy: herec Anthony Hopkins alkohol

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov