Miláčik žien Chris Hemsworth: Božský nielen vo filme

Thor
29.12.2014Herci a herečkyAustrálsky herec, známy ako predstaviteľ Thora, si nedávno vyslúžil ocenenie najsexi muž planéty. Ženské publikum rozhodne porotcom tlieska, veď takého modrookého chlapíka nestretnete každý deň. Svetoznámy titul však nie je jediným úspechom výborného herca a starostlivého otecka v jednom.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V súčasnosti najsexi herec planéty sa narodil v austrálskom Melbourne. Svoje detstvo prežil v cestovateľskom duchu, čo ho nakoniec priviedlo k herectvu ako aj jeho bratov Liama a Luka. Vyštudoval Heathmont Secondary College v Melbourne.


Obľúbený záporák Loki: Vráti sa v ďalších komiksových filmoch?


V roku 2002 sa v postave Kráľa Artuša v detskom seriáli Guinevre Jones a v niekoľkých ďalších. Za rolu, ktorú stvárnil v Home and Away bol nominovaný na najlepší herecký objav britským časopisom Inside Soap. Brány do Hollywoodu mu otvorila drobná postava v Star Treku (2009).


Populárne a kradnuté: Aké sú najsťahovanejšie seriály za rok 2014?


Hereckú kariéru rozbehol najmä v seriáloch, no filmový potenciál v ňom vždycky driemal. I keď sa objavil aj v známejších snímkach, jeho skutočná sláva sa odštartovala s postavou dokonalého boha hromu Thora, ktorým očaril nielen fanúšikov komiksových hrdinov, ale aj ženské osadenstvo. Ďalšie filmy, v ktorých sa následne objavil, si získali obrovskú fanúšikovskú základňu. Hlavnú postavu si zahral aj v adaptácii známej rozprávky Snehulienka a lovec. Počas natáčania modernej rozprávky si vyslúžil aj monokel na tvári, ktorý mu spôsobila Kristen Stewart.

V druhom pokračovaní napínavého Thora sa nepriamo zapojil aj do tvorby. Jedným z jeho nápadov bolo aj pamätné zavesenie si kladiva na vešiak, ktoré vytiahlo kútiky úst komukoľvek. Išlo o čistú improvizáciu, keď sa Chris len tak medzi zábermi hral. Ako mocný vládca sa objavil aj v dobrodružnom filme Avengers, kde spolu s ďalšími hrdinami zachraňuje situáciu.


Najlepšie trailery v roku 2014: Hlasujte za vášho favorita!


V roku 2010 sa oženil so španielskou herečkou Elsou Pataky, ktorá je od neho o sedem rokov staršia. Vekový rozdiel im zjavne neprekáža a spolu majú tri deti – dve synov dvojčatá a dcéru Indiu. Svoju lásku si prejavili aj na filmovom plátne, kedy podľa slov herečky Natalie Portman ju Elsa Pataky nahradila v jednej scéne, kde sa vášnivo bozkávajú. Tá si neváhala nasadiť na hlavu parochňu a zaskočiť v Hong Kongu za filmovú Jane, ktorá v tom čase pracovala na svojom filme.

V súčasnosti sa herec pýši nielen výbornými filmovými ponukami, ale aj titulom najsexi muž sveta roku 2014, ktorý mu udelil populárny americký magazín People. Na tom, že sa Chris Hemsworth stal mužom s najväčším sexepílom, sa spolu s manželkou veľmi dobre bavia. Zároveň mu to však lichotí a veru aj má prečo. V relácii Jimmyho Kinnela dokonca priznal, komu vďačí za takýto úspech. „Za svoj titul jednoznačne vďačím Mattovi Damonovi. To on ma naučil, ako byť sexi.“


Dámy, niečo pre vás: TOTO je najsexi muž roka!


Zdroj: telkac.sk  ČSFD  internet 

Foto: SITA

Tagy: Chris Hemsworth

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov