Wonder Woman čaká nová výzva: Sexi Gal Gadot si zahrá Zlú kráľovnú! Veľmi sa na to teším

04.11.2021Herci a herečkyPre izraelskú herečku Gal Gadot to bude ďalšia výzva. Po akčnej úlohe v sérii Rýchlo a zbesilo a úlohe superhrdinky Wonder Woman ju uvidíme v novom svetle. Zahrá si totiž Zlú kráľovnú v Snehulienke a siedmich trpaslíkov z produkcie Disney.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Zlých kráľovien sme videli už niekoľko, teraz sa môžeme tešiť na ďalšiu. Do úlohy obsadili krásnu herečku a bývalú missku Gal Gadot. Snehulienka a sedem trpaslíkov sa dočká nového prevedenia. Pod ochranné krídla si projekt vzala spoločnosť Disney. 

Som nadšená!

K sláve jej pomohla úloha superhrdinky Wonder Woman a teraz sa teší na ďalšiu výzvu. Svoje nadšenie neskrývala a novinku potvrdila pre Entertainment Tonight počas včerajšej premiéry jej nového filmu Red Notice v Los Angeles. Vo filme si zahrala po boku Ryana Reynoldsa a Dwayna Johnsona. 

"V prvom rade som nadšená, pretože toto je ikonická úloha. Teším sa, že budem hrať Zlú kráľovnú, že jej môžem dať svoj hlas a stvárniť ju po svojom," povedala s tým, že sa teší, ako stvárni svoju prvú zlodušskú úlohu. A teší sa na to nielen ona, ale aj jej deti.

Nakrúcanie by sa malo začať nabudúci rok. Podľa prvých informácií portálu Deadline bude príbeh remakom pôvodnej rozprávky z pera bratov Grimmovcov z roku 1937. Šlo o prvý animovaný film, ktorý spoločnosť Disney vtedy natočila. 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: SITA/AP/Chris Pizzello, YouTube, Jordan Strauss/Invision, Video: YouTube/Mov Clip

Tagy: Wonder Woman Gal Gadot Snehulienka

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov