Keď herci hercov kritizujú: Urážkami na adresu kolegov nešetria

Julia Roberts
17.02.2015Herci a herečkySeba vidia v tom najlepšom svetle, ale pri pohľade na toho druhého odhadzujú ružové okuliare a pri najmenšom nepochopení sa navzájom kritizujú. Niekedy sa priam prebiehajú v tom, kto na kolegu toho povie viac. Títo sú skutočnými expertmi v nekonštruktívnej kritike.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Harrison Ford vs. Shia LaBeouf

Po odohraní hlavnej úlohy vo filme Indiana Jones a kráľovstvo kryštálovej lebky sa akčný hrdina veľmi nemaznal so svojim hereckým kolegom  Shia LaBeoufom. Na jeho adresu nemal jedno milé slovo a vo veľmi podrobnom rozhovore Ford poznamenal: „Myslím si, že to je idiot.“


Zachraňujú svet a vládnu rebríčkom: Top filmy o superhrdinoch


Bill Murray vs. Chevy Chase

Chevy Chase nemá v Hollywoode nepoškvrnenú povesť, to je isté. Potom čo Murray nahradil Chasea na SNL, dostali sa obaja do boja, keď sa Chase vrátil hosťovať šou. Údajne ho Murray nazýval stredným talentom (medium talent) a inými  vybranými slovami.

Julia Roberts vs Nick Nolte

Skutočnosť, že výsledok ich spolupráce bol taký očarujúci, je len dôkazom hereckých schopností týchto dvoch. Ich vzťah v skutočnom živote  je hocičo iné len nie očarujúci. Julia nazývala Nolta nechutnou ľudskou bytosťou. Odpoveď na seba nenechala dlho čakať: „Nie je pekné nazývať niekoho nechutným. Ale ona nie je milý človek. To vie každý.“


Dražil sa kus histórie: Suma za Ferrari legendárneho fešáka ohúri


Sharon Stone vs. Gwyneth Paltrow

Hviezda Základného inštinktu vypustila zo svojich úst pár tvrdých slov na držiteľku Oscara a skutočnú hviezdu životného štýlu: „Je veľmi mladá a žije v riedkom vzduchu, preto je taká chudá. Je to akoby nedostávala dostatok kyslíka.“


Divokej Miley Cyrus nestačí: Bude súčasťou filmového pornofestivalu?


Robert Downey Jr. vs. Hugh Grant

Ako sa zdá, Ironman neušetril nikoho. Granta ohodnotil ako egocentrického a nudného Brita. Herci spolupracovali v roku 1995 na filme Restoration a očividne britských miláčik ženských sŕdcna Roberta Downey Juniora až taký dobrý dojem nespravil.


Hviezdny a očakávaný trhák: Idol žien bude mať po boku krásku


John Wayne vs. Clark Gable

Obaja, Wayne aj Gable, sú hollywoodskými hviezdami v pravom zmysle slova. Avšak John Wayne nebol príliš uhladený a taktný, keď povedal: „Gable je idiot. Viete prečo je hercom? Pretože to je jediná vec, na ktorú je dosť inteligentný.“ Nuž, toto veru od nehu nebolo pekné, nech už je hviezdou akéhokoľvek formátu.


Vytúžený Oscar im stále uniká: Naozaj si ho za svoje výkony nezaslúžili?


Frank Sinatra vs. Shelley Winters

Kultový spevák a nositeľka Oscara sa ani nijako neusilovali skrývať svoju nespokojnosť s tým druhým. Stretli sa vo filme Meet Danny Wilson, kde Sinatra poznamenal, že Winters je krivonohá Brooklynská bloncka. Tá mu to obratom vrátila, keď ho nazvala chudým, netalentovaným bastardom. Inak ako remízou sa to veru nazvať nedá.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: SITA

Tagy: Harrison Ford Robert Downey Jr. Julia Roberts Hugh Grant

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov