Ponížené sexice, zahanbený Frasier: Herci si „pochutnali“ na Zlatých malinách!

Cameron Diaz
22.02.2015Herci a herečkyBývalá detská hviezda Kirk Cameron sa v sobotu v Los Angeles stal hlavnou "hviezdou" 35. ročníka odovzdávania cien pre najhoršie filmové počiny roka známych ako Zlaté maliny (Razzies), informovala agentúra Reuters.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Cameronovi sa anticena ušla v štyroch zo šiestich kategórií, v ktorých bol spolu so svojím filmom Saving Christmas nominovaný. Film a 44-ročný Cameron "uspeli" v kategóriách najhorší film, najhorší herec, najhorší scenár a najhorší kolektívny výkon "pre Camerona a jeho ego". Najhoršou herečkou sa stala Cameron Diazová, a to za svoje výkony hneď v dvoch komédiách - Jedna za všetky a Sex Tape.


Výhovorky slávnych: Umelý penis a iné nezmysly, zasmejete sa!


V dvoch kategóriách zvíťazil film Transformers: Zánik, ktorý bol so siedmimi nomináciami na čele užšieho výberu. Napokon však jeho tvorcovia či predstavitelia boli tými najhoršími len v dvoch kategóriách - režisér (Michael Bay) a herec vo vedľajšej úlohe (Kelsey Grammer). Herečka Megan Foxová sa stala najhoršou herečkou vo vedľajšej úlohe za film Ninja korytnačky. Rodinný muzikál Annie, v ktorej si vedľajšiu úlohu zahrala aj Cameron Diazová, zvíťazil v kategórii najhorší remake, napodobenina alebo pokračovanie.


Aj oni museli šetriť: Hviezdy bývajúce na spoločnej adrese


V prvom ročníku udeľovania cien v kategórii tvorcov či hercov, ktorí odčinili svoje minulé výkony, zvíťazil Ben Affleck. V súčasnosti 42-ročný herec získal Zlatú malinu v roku 2003 za výkon vo filme Láska s rizikom (Gigli), o desať rokov neskôr však režíroval psychologický thriller Argo, ktorý získal Oscara pre najlepší film. Uznanie si vyslúžil aj za svoj herecký výkon v minuloročnom filme Stratené dievča. Zlaté maliny sa už tradične vyhlasujú v predvečer slávnostného odovzdávania Oscarov.


Najväčšie trapasy hercov: Tieto momenty si hviezdy za klobúk nedajú!


Prehľad víťazov a víťaziek Zlatých malín 

  • Najhorší film: Saving Christmas 
  • Najhorší herec: Kirk Cameron - Saving Christmas 
  • Najhoršia herečka: Cameron Diaz - Jedna za všetky a Sex Tape 
  • Najhorší herec vo vedľajšej úlohe: Kelsey Grammer - Expendables 3, Legends of Oz, Think Like a Man Too a Transformers: Zánik 
  • Najhoršia herečka vo vedľajšej úlohe: Megan Fox - Ninja korytnačky 
  • Najhoršia dvojica na plátne: Kirk Cameron a jeho ego - Saving Christmas 
  • Najhorší remake, rip-off alebo pokračovanie: Annie 
  • Najhoršia réžia: Michael Bay - Transformers: Zánik 
  • Najhorší scenár: Darren Doane a Cheston Hervey - Saving Christmas 

Zdroj: TASR  SITA 

Foto: SITA

Tagy: Cameron Diaz Megan Fox Kelsey Grammer Zlaté maliny Razzies Kirk Cameron

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov