Takto ste Zdenu Studenkovú ešte nevideli: V Dunaji sa ukázala v PYŽAME a BEZ MEJKAPU!

21.03.2023TelevíziaBRATISLAVA - Najnovšia, teda v poradí 20. časť seriálu Dunaj, k vašim službám, je pre divákov prevratná. Práve touto epizódou totiž začína jedna z najdrastickejších svetových udalostí v histórii - 2. svetová vojna. Práve okolo nej sa točí celý dej a príbeh seriálových hrdinov...
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V jednej zo scén prichádzajú do domu Kučerovcov ich priatelia, ktorí majú židovský pôvod. Ester a Izák prekvapeným Kučerovcom oznamujú, že im niekto hodil do okna kameň a nefunguje im telefón. V tomto momente je už v seriáli neskorý večer a na scéne sa objavuje Edita Kučerová, ktorá má na sebe iba nočnú košeľu a župan.

Ako isto viete, postavu Edity stvárňuje hviezdna Zdena Studenková, ktorá sa svojej role chopila skutočne famózne. Úloha dominantnej, temperamentnej, no zároveň aj mimoriadne elegantnej a dokonalej nastajlovanej ženy jej absolútne sadla, avšak tentokrát divákov očarila aj v inej podobe. 

Tak, ako sme spomínali, počas tejto scény má na sebe len čierne "pyžamo" a keďže má pôsobiť akoby práve vstala z postele, fanúšikovia seriálu ju môžu vidieť bez mejkapu. Treba uznať, že Zdena je skutočne krásna žena a nánosy výrazných líčidiel vlastne vôbec nepotrebuje. Aha, ako jej to sekne! 

Autor: © Zoznam/nia

Foto: TV Markíza

Tagy: Zdena Studenková Dunaj k vašim službám

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov